Patricia Heaton: trzeba pokładać ufność w Bogu, nie w polityce

Patricia Heaton, amerykańska aktorka i producentka filmowa, przy okazji wyborów w USA postanowiła przypomnieć ludziom, że wszystkie rządy tego świata przeminą, a Bóg zostanie.

Patricia Helen Heaton jest laureatką dwóch nagród Emmy w 2000 i 2001 roku za serial „Wszyscy kochają Raymonda”, w którym wcieliła się w Debrę Barone. Swego czasu przeżyła mocne nawrócenie. W 2021 roku ogłosiła, że ​​wiara pomogła jej zerwać z nadmiernym spożywaniem alkoholu. 

Patricia nie boi się obecnie często wypowiadać na temat wiary. Przy okazji wyborów w USA postanowiła przypomnieć ludziom, że wszystkie rządy tego świata przeminą, a Bóg zostanie. Jak podał chrześcijański serwis informacyjny „Movieguide”, Heaton zachęcała ludzi, aby bardziej ufali Panu Bogu. 

„Jeśli jesteście chrześcijanami, a czujecie się rozczarowani lub zrozpaczeni wynikiem wyborów, to błogosławieństwem będzie przypomnienie, że nasze bezpieczeństwo nie leży tak naprawdę w rękach ludzi lub w rządach, które są ograniczone i ostatecznie przeminą. Prawdziwe bezpieczeństwo leży w samym Bogu, który nie przeminie i zawsze nas niesie” – napisała na Twitterze tuż po wyborach.

źródło za: kath.net

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

reklama

Pekao