Aplikacja, która pozwala śledzić rozwój życia od poczęcia

„Window to the Womb” to aplikacja LiveAction (organizacji non-profit działającej na rzecz życia i zwalczającej kulturę aborcyjną), dzięki której można śledzić rozwój dziecka od poczęcia. Jak mówi założycielka organizacji Lila Rose aplikacja „nie tylko edukuje na temat rzeczywistości ludzkiego życia w łonie matki, ale także stanowi potężne potępienie aborcji".

Interaktywna aplikacja pozwala śledzić jak rozwija się dziecko w łonie matki każdego dnia, „zapewniając dokładną eksplorację rozwoju człowieka” – dodaje Rose, podkreślając, że bazuje ona na dokładnych, naukowych faktach. Bezpłatna i łatwa w użyciu aplikacja zwraca m.in uwagę na to, że terminy takie jak „embrion” czy „płód” odnoszą się do wieku i etapu rozwoju istoty ludzkiej, podobnie jak „niemowlę”, „maluch”, „nastolatek” czy „dorosły”.  

Użytkownicy mogą śledzić rozwój dziecka w szybkim, poklatkowym stylu video wspieranym przez spokojną instrumentalną muzykę fortepianową. Ponadto aplikacja posiada funkcję śledzenia określonych etapów rozwoju, które zawierają szczegółowe opisy rzeczywistości naukowej. Warto dodać, że rozwój zaczyna się już w najwcześniejszych okresach, kiedy to niestety wiele bezbronnych dzieci jest brutalnie mordowanych.

Jeden z takich szczegółowych opisów podkreśla, że „płeć, pochodzenie etniczne, kolor włosów, kolor oczu i niezliczone inne cechy dziecka są już określone od momentu poczęcia". Kolejny zauważa, że „bicie serca dziecka można wykryć zaledwie po 22 dniach", podczas gdy jeszcze inny wskazuje, że w ciągu zaledwie 6 i pół tygodnia „pojawiają się części mózgu składające się na prawą i lewą półkulę mózgową", które będą „kontrolować myślenie, mowę, słuch, wzrok, ruch, pamięć i wiele innych funkcji”.

„To wezwanie do zjednoczenia się w uznaniu świętości życia, inspirujące do działania, które dostrzega cud każdego nienarodzonego dziecka" – powiedziała Lila Rose, dodając, że „zrozumienie prawdy o życiu w łonie matki zmusza nas do walki z aborcją i pracy na rzecz ochrony każdego dziecka".

Założycielka LiveAction na platformie X jasno podkreśla:

„Jeśli kobieta w ciąży ma dostęp do informacji o ludzkim życiu, które się w niej rozwija, to jest mniej prawdopodobne, że zdecyduje się na aborcję”.

Organizacja non-profit dostrzega także, że ciężarne matki są znacznie mniej skłonne do aborcji po obejrzeniu zdjęcia USG swojego dziecka. Rzeczywistość ta wywołała w przeszłości szereg wysiłków legislacyjnych mających na celu wprowadzenie wymogu wykonywania badań ultrasonograficznych przed aborcją. Aplikacja idzie o krok dalej, pokazując w żywych kolorach rzeczywistość życia dziecka przed narodzinami.

Warto dodać, że interaktywna aplikacja Live Action pojawia się po tym, jak Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) wydała własną aplikację dla dostawców usług medycznych promujących aborcję, jak wcześniej informowało LifeSiteNews. WHO naciska na "pełną dekryminalizację aborcji", wspierając prawa promujące aborcję dostępną na żądanie w dowolnym momencie ciąży.

Źrodła: LifeSiteNews.com, X

« 1 »

reklama

reklama

reklama