Hollywoodzka aktorka Alexa Vega jest pro-life i nie boi się o tym mówić. Jej postawa ratuje życie!

Po rozmowie z Alexą Vegą, młoda kobieta zrezygnowała z zamiaru dokonania aborcji i nie tak dawno urodziła śliczną córeczkę!

Alexa Vega, właściwie Alexa Ellesse PenaVega, to amerykańska aktorka, która wystąpiła m.in. w filmie „Mali agenci” i jego kontynuacjach. Alexa ma trójkę dzieci i deklaruje się jako osoba pro-life.

Vega jest jedną z nielicznych aktorek w Hollywood, które mocno stają w obronie życia. Jednak wie, że warto to robić. Jej postawa ocaliła już czyjeś życie!

Aktora podkreśla, że zdrowy rozsądek mówi nam o tym, że dziecko jest dzieckiem od początku. Jest dla niej oczywiste, że od momentu, w którym życie powstaje, powinno być ono chronione. Każdy człowiek ma prawo do życia. Nie potrafi zrozumieć osób, które mówią o małym dziecku w łonie matki „zlepek komórek”, skoro badania jasno pokazują, jak kształtuje się człowiek pod sercem kobiety.

Vega ostatnio obala mit, że ruchy pro-life troszczą się o dziecko tylko do momentu jego narodzin. Podkreśla, że tak naprawdę ochrona życia obejmuje całe życie człowieka. Ponadto przypomniała niedawno swoim fanom, że ruchy pro-life udzielają nie tylko psychicznego wsparcia, ale także śpieszą z pomocą finansową, gdy zachodzi taka potrzeba.

Alexa już wie, że jej postawa może uratować życie. Stało się tak po jej rozmowie z pewną kobietą, która myślała o aborcji. Aktorka postanowiła tak po prostu opowiedzieć kobiecie o radości, jaką dają jej dzieci. O codziennym życiu ze swoimi pociechami. „Jednym z najpiękniejszych momentów jest kładzenie dzieci do łóżka w nocy i oglądanie ich śpiących min” – podkreślała Vega.

Wiadomo już, że po rozmowie z Alexą, ta młoda kobieta zrezygnowała z zamiaru dokonania aborcji i nie tak dawno urodziła śliczną córeczkę!

źródło: kath.net/LifeNews

« 1 »

reklama

reklama

reklama

reklama