„Mam dzieci... To najlepsza decyzja w moim życiu!” Cheryl „Salt” James nie dokonała aborcji mimo silnej presji

Znana amerykańska raperka cieszy się z bycia mamą. Nie uległa naciskom przemysłu rozrywkowego, który często zniechęca kobiety do posiadania dzieci. Choć doradzano jej aborcję, wybrała życie.

Cheryl Renee James, bardziej kojarzona w świecie rozrywki pod pseudonimem Salt, to amerykańska raperka. Najbardziej znana jest jako członkini żeńskiego rapowego trio Salt-N-Pepa, w skład którego wchodzą również Pepa i Spinderella.

Cheryl wyznała ostatnio w wywiadzie, że cieszy się z bycia mamą. Jak podkreśla, urodzenie dzieci było najważniejszą decyzją w jej życiu. Wyznała, że nie uniknęła również ogromnej presji ze strony przemysłu rozrywkowego, aby dokonała aborcji, kiedy jej kariera mocno się rozwijała. Cheryl odmówiła. Dziś dzieli się tym, że nie żałuje swojego wyboru.

Raperka wyznaje, że od lat istnieje ogromny nacisk w świecie rozrywki, aby dzieci „nie utrudniały robienia kariery”. Dla wielu osób z przemysłu rozrywkowego, posiadanie dziecka i robienie kariery jest nie do pogodzenia. A tymczasem zarówno Cheryl „Salt”, jak i jej koleżanka z rapowego trio „Pepa”, zachowały równowagę pomiędzy jednym a drugim. Pokazały, że jak się chce, to wszystko da się pogodzić. 

James nie bała się wyznać w wywiadzie w „Tamron Hall Show”, że doświadczała naprawdę ogromnego nacisku. Jedna z osób ze świata, którym się wówczas otaczała, nieustannie sugerowała jej aborcję. Nie chce podawać nazwiska tej osoby. Jednak cieszy się, że nie uległa presji aborcyjnej. Czuła i była mocno przekonana, że będzie doświadczała ogromnej radości z bycia mamą, jednocześnie nie musząc rezygnować z muzyki. Choć była świadoma i tego, że będzie musiała podjąć się pewnych wyrzeczeń. Jednak nie chciała robić kariery po trupach.

Dziś podkreśla, że było warto podjąć wyrzeczenia. Jak mówi, poza odnalezieniem w swoim życiu Jezusa, dzieci są dla niej największym skarbem.

Sandra „Pepa” Denton potwierdziła doświadczenia Cheryl. „Przemysł rozrywkowy zniechęca kobiety do posiadania dzieci. Osoby odpowiedzialne były zaniepokojone wynikami sprzedaży. Jednak kobiety potrafią połączyć jedno i drugie”.

źródło: kath.net/LifeNews/wikipedia

« 1 »

reklama

reklama

reklama