Mamy być zatomizowani, bez kulturowych i religijnych korzeni. Kard. Müller ostrzega przed globalistami!

W wywiadzie dla portalu lifesitenews.com kard. Gerhard Müller mówił o ideologiach stojących za globalizmem i jego konsekwencjach. Purpurat zaznaczył, że zmiany klimatyczne oraz ruch „zielonych” są wykorzystywane jako „religia zastępcza”.

Kard. Müller stwierdził, że w masowej migracji nie chodzi o pomaganie ludziom, ale o niszczenie tożsamości narodowej.

Elity twierdzą, że tożsamość narodowa to nacjonalizm, który jest przyczyną wszystkich wojen. Dodają więc, że są przeciwko nacjonalizmowi, ale tak naprawdę są przeciwko narodowi. Jeśli nacjonalizm jest powodem wojen, musimy zadać sobie pytanie, kto finansuje wojny i jakie interesy za tym stoją” – powiedział były prefekt Kongregacji Nauki Wiary.

Kardynał mówił dalej, że globaliści mają za cel, aby wszyscy byli całkowicie odizolowani i nie byli połączeni językiem, kulturą, więzami rodzinnymi ani ojczyzną, w której czują się jak w domu.

„Chcą to wszystko zniszczyć, aby wszyscy byli zatomizowani, bez kulturowych i religijnych korzeni i tożsamości” – tłumaczył hierarcha.

Niemiecki duchowny uważa także, że elity promując aborcję i eutanazję, dopuszczają się „ludobójstwa”. Jednocześnie każdy, kto to krytykuje, nazywany jest przez nich nazistą. Zdaniem kard. Müllera paradoks polega na tym, że to te środowiska promują morderczą nazistowską ideologię.

„Ludobójstwo, które ma miejsce obecnie, jest chronione przez propagandę, zrównując krytyków z narodem, który w przeszłości dopuścił się ludobójstwa” – dodał kardynał.

Były prefekt Kongregacji Doktryny Wiary powiedział dodał, że system globalistyczny jest mieszanką kapitalizmu i komunizmu. Według kard. Müllera, zachodni globaliści to kapitaliści o „socjalistycznym sposobie myślenia”.

Purpurat zaznaczył, że zmiany klimatyczne i ruch „zielonych” są wykorzystywane jako „religia zastępcza”. Zamiast naprawdę troszczyć się o środowisko, globaliści wykorzystują program klimatyczny, aby „zarobić dużo pieniędzy”. Podsumował, że dla programu globalistycznego Kościół katolicki stanowi przeszkodę i dlatego należy go do niego dostosować.


Źródła: lifesitenews.com, dorzeczy.pl

« 1 »

reklama

reklama

reklama