Warsztat "Być bogatym – jaki dar został włożony w Twoje serce?"

Na warsztat Fundacja Pomocy Psychologicznej i Duchowej "INIGO" zaprasza osoby, które chciałyby być bogate - odkryć nie tylko to co posiadają, ale przede wszystkim to, co stanowi bogactwo ich serca.

Przyjdź na warsztat i dowiedz się, jak zostałeś obdarowany, jak możesz pomnażać otrzymany dar oraz jak dzielić się nim z innymi.

Termin: sobota, 26 listopada 2016 w godz. 9:00-17:00. Rakowiecka 61, Warszawa-Mokotów przy Sanktuarium Św. A. Boboli.

Serce jest bogactwem, którego się nie sprzedaje ani się nie kupuje, ale które się ofiarowuje [Gustaw Flaubert]

W trakcie warsztatu skoncentrujemy się przede wszystkim na BYCIU bogatym, czyli nie tylko na tym co posiadamy, ale na tym kim jesteśmy co stanowi naszą wartość. Zastanowimy się nad tym jakie są nasze mocne strony oraz uzdolnienia, ale też na tym co jest naszą słabością i jak możemy budować na niej swój potencjał. Przedstawimy konkretne umiejętności, które pomogą Ci rozwijać Twoje talenty pomimo różnych ograniczeń. Nauczysz się jak stawiać sobie cele i je realizować. Jak zmienić tzw. słomiany zapał w realną motywację do działania. Jak zrobić to, aby chciało mi się tak jak mi się nie chce.

Warsztat będzie również okazją do zobaczenia tego jak świadomość swojego obdarowania pomaga budować satysfakcjonujące relacje z innymi ludźmi. Przekonamy się, że nie samo posiadanie daru, lecz możliwość podzielenia się nim daje pełnię szczęścia. Możemy wówczas realizować nasze podstawowe powołanie, aby w miłości służyć innym ludziom darmo otrzymaliście, darmo dawajcie! [Mt 10;8]. Na warsztacie pomożemy Ci zaplanować jak w konkrecie Twojego życia możesz podzielić się otrzymanym darem.

Szczegółowy opis Warsztatu znajduje się na stronie Fundacji INIGO.

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

reklama

Pekao