7 samochodów dostawczych na rzecz Caritas Polska

21 listopada nastąpi uroczyste przekazanie przez Jeronimo Martins Polska 7 samochodów dostawczych na rzecz Caritas Polska oraz podsumowanie dotychczasowej współpracy obu podmiotów w ramach projektu Spiżarnia Caritas.

Wydarzenie odbędzie się 21 listopada 2017 r. (wtorek) o godz. 11.30 w Centrum Okopowa, ul. Okopowa 55 w Warszawie w ramach konferencji „Pięć Chlebów”, organizowanej przez Caritas z okazji Światowego Dnia Ubogich, ogłoszonego przez Papieża Franciszka.

W ramach współpracy w zakresie przeciwdziałania marnowaniu żywności Jeronimo Martins Polska S.A. przekaże Caritas 7 nowych samochodów Mercedes Sprinter chłodnia do przewozu żywności odbieranej ze sklepów Biedronka.  Samochody te otrzymają Caritas diecezjalne, które aktywnie włączyły się w program Spiżarnia Caritas. Auta będą służyły działaniom charytatywnym w zakresie pomocy żywnościowej na terenie Caritas Archidiecezji Gdańskiej, Warmińskiej oraz Caritas Diecezji Ełckiej, Warszawsko-Praskiej, Gliwickiej,  Sosnowieckiej i Kaliskiej.

źródło:  Marta Walasik-Sałek - p.o. Rzecznika prasowego Caritas Polska

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

Pekao