Młodzieżowa Akademia Dziennikarstwa znów w Poznaniu

Wspólny projekt Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży i Biura Prasowego Konferencji Episkopatu Polski ma rozwinąć wśród młodych umiejętności skutecznego funkcjonowania w mediach.

Warsztaty odbędą się w dniu 4 marca, w godz. 10:30-14:30 w auli im. apba Baraniaka w Kurii Metropolitalnej w Poznaniu.

Tym razem uczestnicy będą mieli okazję poznać m.in. sposoby na przeprowadzenie udanego wywiadu. Jak przygotować się do rozmowy? Jak odpowiednio dobrać pytania i gdzie szukać informacji o bohaterze? Na te i inne pytania będzie odpowiadał dziennikarz TVP Poznań – Paweł Oses. W drugiej części spotkania, którą poprowadzi ks. Adam Pawłowski z parafii pw. św. Jana Vianneya w Poznaniu, uczestnicy przyjrzą się wywiadom z drugiej strony. Wspólnie zastanowią się, jak przekazać dziennikarzowi wszystko to, co chcemy powiedzieć i jak radzić sobie z niewygodnymi pytaniami.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zgłoszenia do 28 lutego br. przyjmuje Biuro KSM – mailowo na adres: akademia@poznan.ksm.org.pl.

Organizatorami warsztatów są: Biuro Prasowe Konferencji Episkopatu Polski, Prezydium Krajowej Rady Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, diecezjalna redakcja miesięcznika dla młodzieży „Poznańskie Wzrastanie” oraz Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej.

Więcej informacji o Młodzieżowej Akademii Dziennikarstwa w Poznaniu można znaleźć na stronie www.poznan.ksm.org.pl/akademia i w mediach społecznościowych – Facebook: Młodzieżowa Akademia Dziennikarstwa, Twitter: @MlodziOnline. Podobne warsztaty odbywają się w Łodzi, Szczecinie, Rzeszowie i Zielonej Górze.

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

Pekao