Dziel się Ewangelią

Steiger Compact: #misjawmieście to konferencja dotycząca tematyki misji wśród kultury młodzieżowej, wyrażania wiary poprzez sztukę i muzykę oraz docierania z Ewangelią do tych, którzy sami nie przyszliby do Kościoła.

Celem jest zainspirować cię do tego, by każdego dnia odważnie i naturalnie wyrażać swoją wiarę. Konferencja jest wydarzeniem o charakterze ekumenicznym i biorą w niej udział członkowie różnych kościołów - zarówno katolickiego jak i protestanckich. Wspólnym celem jest misja i docieranie z Ewangelią do ludzi poza Kościołem.

Konferencja jest jednym z wydarzeń Steiger Compact - krótkich i intensywnych programów treningowych organizowanych co roku przez zespoły Steiger w miastach na całym świecie. Nasze nauczanie dotyczy Globalnej Kultury Młodzieżowej i tego jak dzielić się Ewangelią i prowadzić w uczniostwie to pokolenie, które często zapomniało już o Bogu. Jest to również okazja do tego aby dowiedzieć się więcej i zaangażować się w misje w miastach.

Mówcy i goście to doświadczeni misjonarze, chrześcijańscy artyści i pastorzy:

   - Brian "Head" Welch (Korn)

   - Robert "Litza" Friedrich (Luxtorpeda)

   - David Pierce (No Longer Music)

   - Marek Sobotka (SCh Południe)

   - Luke Greenwood (Dyrektor Steiger Europa)

   - Krzysztof Zaręba (SCh Północ)

Obecne pokolenie połączone przez media społecznościowe, konsumpcjonizm i przemysł rozrywkowy to największa globalna kultura jaka kiedykolwiek istniała. Dzieli te same wartości, słucha tej samej muzyki, ogląda te same filmy i publikuje te same posty. To pokolenie nie szuka odpowiedzi w Kościele ponieważ jest przekonane, że wiara jest martwą i pustą tradycją przeszłości. Wierzymy jednak, że boże serce łamie się na myśl o tym pokoleniu. Pełne miłości przesłanie Ewangelii jest dla każdego i nie jest w porządku, że tak wielu młodych ludzi nie ma szansy go zrozumieć ponieważ nie mówimy o Niej ich językiem. Oni nie przyjdą do nas, tak więc my musimy iść do nich.

Takie jest przesłanie konferencji #misjawmieście. Naszym pragnieniem jest zainspirować cię do tego by dzielić się Ewangelią z całym tym pokoleniem!

Konferencja jest wydarzeniem o charakterze ekumenicznym i biorą w niej udział członkowie różnych kościołów - zarówno katolickiego jak i protestanckich. Naszym wspólnym celem jest misja i docieranie z Ewangelią do ludzi poza Kościołem.

Więcej informacji i rejestracja pod adresem: http://compact.steiger.org.pl

« 1 »

reklama

reklama

reklama