Rekolekcje z o. Jamesem Manjackalem - Warszawa 15-18 czerwca 2017

Za zgodą Kurii Biskupiej Diecezji Warszawsko-Praskiej po raz kolejny organizowane są rekolekcje prowadzone przez ojca Jamesa Manjackala.

O. James Manjackal jest członkiem Zgromadzenia Misjonarzy Świętego Franciszka Salezego [MSFS]. W czasie pracy jako wykładowca w seminarium spotkał Jezusa dzięki modlitwie młodego człowieka, który wzbudził w nim siłę Ducha Świętego. Został uleczony fizycznie i duchowo i od tego momentu zapragnął głosić rekolekcje charyzmatyczne na całym świecie.

Rekolekcje, które prowadzi są wydarzeniem gromadzącym zawsze rzesze ludzi chcących pogłębić swoją wiarę, uporządkować swoje życie i doświadczyć bliskiej obecności Boga przez Chrystusa i Ducha Świętego. Podczas tych niezwykłych spotkań mają miejsce liczne uzdrowienia zarówno fizyczne, jak i duchowe. Rekolekcje składają się z części modlitewnych, w tym modlitw o uzdrowienie oraz konferencji, podczas których głoszona jest nauka w oparciu o Pismo Święte i zasady wypływające z nauczania Kościoła. Podczas swej posługi ten urodzony w Indiach misjonarz, odwiedził ponad 100 krajów. W 1976 roku został wysłany przez Zgromadzenie z misją ewangelizacji świata. Z jego nauczania i uzdrawiania skorzystały już dziesiątki tysięcy ludzi.

W głoszeniu Ewangelii jest otwarty, bezpośredni, ale też jasny w swych poglądach, wymagający i bezkompromisowy. W Polsce gościł kilkanaście razy za każdym razem spotykając się z rzeszami ludzi chcących słuchać nauki głoszonej z mocą, „dotknąć” żywych świadectw wiary i odnowić swoje życie.

Więcej informacji o ojcu Jamesie i rekolekcjach głoszonych z mocą w atmosferze modlitewnego skupienia, uwielbienia i radości znajdą Państwo na stronie Fundacji: badzdobrejmysli.pl i na profilu FB Fundacji.

***

ON WZIĄŁ NA SIEBIE NASZE SŁABOŚCI I NOSIŁ NASZE CHOROBY (Mt 8,17)

REKOLEKCJE Z OJCEM JAMESEM MANJACKALEM
WARSZAWA, 15-18 CZERWCA 2017

Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska
Warszawa, ul. Marsa 56c

Organizatorzy: Parafia p.w. Matki Bożej Dobrej Rady i Fundacja Bądź dobrej myśli

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

reklama

Pekao