Kraków: Konferencja o Chrześcijańskiej Przedsiębiorczości

W środę 29 marca, w Krakowie, odbędzie się konferencja dotyczącą Przedsiębiorczości wśród Chrześcijan pt. "Przedsiębiorczy chrześcijanin - o biznesie w boskim stylu".

Konferencja "Przedsiębiorczy chrześcijanin - o biznesie w boskim stylu" organizowana jest przez Projekt NO_MORE.

Odbędzie się ona 29 marca, o godzinie 19:00 w budynku Uniwersytetu Papieskiego, przy ulicy Bernardyńskiej 3, w Krakowie.

Podczas konferencji jej uczestnicy skonfrontowani zostaną z często stawianymi pytaniami - Czy chrześcijanin może być przedsiębiorczy? Czy Bóg powołuje nas do pomnażania pieniędzy? Czy wiarą w ogóle można kierować się w biznesie?

Wśród prelegentów znajdą się:

- Mateusz Patrzałka, Ivan Kosarowicz i Dawid Chmielarz - założyciele innowacyjnych start-upów: Drive i Ness. Laureaci Kraków Business Starter oraz Reprezentanci Polski na Global Student Entrepreneur Awards (GSEA) w Bangkoku.

- Piotr Pokój - prowadzący firmę Wodzireje z Krakowa, który również pracuje w przedszkolu, jest instruktorem Zumba Fitness i stowarzyszenia Klanza Oddział w Krakowie.

- Jan Watychowicz - doradca finansowy, którego również można znaleźć na profilu firmy Re-aktor.

Celem organizatorów jest pokazanie ludziom, w szczególności młodym, że posiadanie i pomnażanie pieniędzy to nie grzech, a bycie przedsiębiorczym i zaradnym chrześcijaninem jest jak najbardziej w porządku.

O projekcie No_More

No_More to chrześcijański projekt, którego celem jest gromadzenie ludzi pragnących działać i nie pozostawać biernymi wobec pędzącego świata. Chcemy się wspólnie rozwijać i tworzyć dzieła w duchu chrześcijaństwa, które będą odpowiadać współczesnym czasom. Inspiracją do powstania projektu były słowa Papieża Franciszka wypowiedziane podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, żeby wstać z kanapy i ruszyć w drogę. Wzięliśmy to sobie do serca i wyruszyliśmy! Cały czas staramy się w sposób kreatywny i zgodny z naszą wiarą odpowiadać na wyzwania jakie stawia nam teraźniejszość.


Magda Zboś / Projekt No_More

Facebook: Przedsiębiorczy Chrześcijanin

Facebook: Projekt NO_MORE

« 1 »

reklama

reklama

reklama