Premiera książki "Ludzie w czasach Jezusa"

4 kwietnia w Warszawie odbędzie się spotkanie z cenionym dziennikarzem i pisarzem Szymonem Hołownią, który w swojej najnowszej książce "Ludzie w czasach Jezusa" zagłębił się w historię życia codziennego sprzed tysięcy lat, ukazując tym samym jej aktualność w dzisiejszych czasach.

Uniwersalne prawdy, odwieczne pytania na temat sensu życia i jego właściwej drogi. Szymon Hołownia w książce „Ludzie w czasach Jezusa” (Wydawnictwo Czerwone i Czarne) skłania czytelników do refleksji, zagłębiając się w historię bardzo odległą od naszych czasów, jednakże wciąż aktualną. Z okazji premiery spotka się z czytelnikami 4 kwietnia w Salonie Empik Junior w Warszawie.

Dla wszystkich chrześcijan przyjście Chrystusa na świat, a także jego śmierć i zmartwychwstanie są jednymi z najważniejszych wydarzeń w historii. Jednak tysiące lat temu życie nie toczyło się jedynie w Betlejem i Jerozolimie. Właśnie ten temat, w swojej nowej książce „Ludzie w czasach Jezusa” porusza Szymon Hołownia. 

Czytając o codziennych sprawach naszych prapradziadków, o ich wzlotach i upadkach zobaczymy w nich samych siebie. Po raz kolejny zadamy sobie pytania, na które odpowiedzi jeszcze nie znaleźliśmy, być może pytania, na które dobrej odpowiedzi nie ma. Wierzyć, czy nie wierzyć? Jak żyć? Odpowiedzi na te pytania udzieli autor podczas spotkania z czytelnikami w Empiku.

Szymon Hołownia – dziennikarz i publicysta, współpracował z największymi redakcjami prasowymi w Polsce. Laureat Nagrody „Ślad” im. bp. Jana Chrapka, dzięki której doceniony został za stworzenie nowatorskiej na polskim gruncie formy pisania o religii.

Premiera książki "Ludzie w czasach Jezusa" odbędzie się 4 kwietnia, godz. 18.00 w Salonie Empik Junior, Warszawa, ul. Marszałkowska 116/122.

Zuzanna Auguścik/Business & Culture

« 1 »

reklama

reklama

reklama