Wstań z kanapy - głoś Jezusa! Rekolekcje ewangelizacyjne

Kończą się zapisy na rekolekcje ewangelizacyjne ORAE I, które organizuje Diakonia Ewangelizacji Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Katowickiej.

To już ostatni dzwonek na to, aby zapisać się na rekolekcje ewangelizacyjne ORAE I - "Wstań z kanapy, głoś Jezusa". Oaza Rekolekcyjna Animatorów Ewangelizacji ma odbyć się w Częstochowie w dniach 28 kwietnia do 2 maja 2017 roku.

Początek zapisów był początkiem kładzenia fundamentów rekolekcji... Podobnie jak przy budowie domu, trzeba najpierw położyć fundamenty i potem budować ściany, które utrzymają cały budynek razem. Teraz fundamentów jest już 8/10 i można je śledzić na profilu Wydarzenia na Facebooku. Warto ruszyć się z kanapy i zbudować w sobie prawdziwego ucznia Chrystusa i gorliwego ewangelizatora! Od fundamentów aż po dach!

Rekolekcje odbędą się w: DOM Ruchu Światło-Życie, Częstochowa, ul. Dobrzyńska 112/114

Zapisywać się można przez formularz - zgłoszenie na ORAE

Koszt rekolekcji: 230 zł (osoba dorosła) - zadatek 130zł. Uwaga! Rodziny wpisują każdą osobę oddzielnie, dzieci w wieku 0 - 3 - wpisuje się tylko imiona dzieci w uwagach. Pozostałe pociechy wpisuje się jako uczestników a w uwagach, że rodzina. Odpłatność następująco: 230zł - osoba indywidualna, 460zł - małżeństwo, 115zł - dzieci w wieku 3-12 lat, ZADATEK od całej rodziny - 230zł, ZADATEK od osoby indywidualnej - 130zł

« 1 »

reklama

reklama

reklama

reklama