Idźcie i głoście! - warsztaty

Diakonia Ewangelizacji z Gliwic zaprasza na warsztaty ewangelizacji ulicznej, które poprowadzi Diakonia Ewangelizacji z Wrocławia i Katowic.

Choć warsztaty organizowane są przez diecezjalne diakonie Ruchu Światło-Życie to są one dla wszystkich chętnych, a nie tylko osób z tego Ruchu. Warsztaty odbędą się 13 maja 2017 roku (sobota) w godzinach od 10:00 do 18:00 (godziny zostaną jeszcze potwierdzone) w salkach przy parafii pw. św. Andrzeja w Zabrzu (ul. Wolności 192, 41- 800 Zabrze).

Warsztaty są skierowane do wszystkich ludzi, którzy pragną ewangelizować. Zaproszona jest młodzież od 1 klasy gimnazjum wzwyż, licealiści, studenci, pracujący, wszyscy dorośli.
Zaproszenie jest kierowane do wszystkich osób bez względu na wspólnotę, do której należą (nie są to warsztaty tylko dla osób z Ruchu Światło- Życie). Osoby nie będące we wspólnotach również niech czują się, jak najbardziej, zaproszone.

W planie warsztatów: modlitwa, warsztaty i konferencje kerygmatyczne oraz kilka słów na temat ewangelizacji ulicznej, Eucharystia, obiad, wyjście ewangelizacyjne w miasto, świadectwa, uwielbienie, a w międzyczasie kawa, herbata i coś słodkiego.

Warsztaty są bezpłatne. Organizatorzy zapewniają opiekę dla dzieci.

Zapisywać się można poprzez formularz: TUTAJ

Link do wydarzenia na Facebooku: Idźcie i głoście!

Diakonia Ewangelizacji Diecezji Gliwickiej

« 1 »

reklama

reklama

reklama