Misja Talitha Kum – Ewangelizacja Warszawy

W dniach 27 maja – 3 czerwca odbędzie się w Warszawie tydzień ewangelizacji pod nazwą Misja Talitha Kum!

Misja Talitha Kum - to tygodniowa inicjatywa ewangelizacyjna, której organizatorem jest wspólnota Przymierze Miłosierdzia. Jej celem jest przekazanie na wiele sposobów Dobrej Nowiny o Jezusie Chrystusie mieszkańcom stolicy.

W ewangelizacji prowadzonej w różnych częściach miasta będą brali udział członkowie wspólnot archidiecezji warszawskiej.

Sobota 27 maja będzie dniem przygotowania poprzez całodniową modlitwę w intencji ewangelizacji Warszawy (Góra Modlitwy) oraz rekolekcjami dla ewangelizatorów poprowadzonymi przez założycieli wspólnoty Przymierze Miłosierdzia – o. Henrique Porcu i o. Antonello Cadeddu.

W niedzielę 28 maja 2017 r. o godz. 14:00 w Bazylice Archikatedralnej św. Jana Chrzciciela odbędzie się Msza św. posłania pod przewodnictwem biskupa, która rozpocznie ewangelizację.

W trakcie tygodnia Misji, od poniedziałku 29 maja do piątku 2 czerwca, przed kościołem akademickim św. Anny o godzinie 15:00 odmawiana będzie modlitwa Koronką do Miłosierdzia Bożego, po której ewangelizatorzy będą dzielili się Dobrą Nowiną z mieszkańcami Warszawy. W planach są krótkie przedstawienia teatralne i taneczne. Chętne osoby będą mogły skorzystać z modlitwy wstawienniczej oraz przystąpić do sakramentu spowiedzi. Każdego dnia będzie odprawiana Msza święta z uwielbieniem.

Misji Talitha Kum zakończy się w sobotę 03 czerwca Mszą św. o godz. 19:30, po której odbędzie się chrześcijańska zabawa taneczna – Cristoteca.

Aktualny harmonogram znajduje się na stronie http://warszawa.misjatalithakum.pl/Harmonogram2017.pdf

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się na stronie:  warszawa.misjatalithakum.pl 

oraz facebook.com/misjaTKwarszawa

Kontakt:  warszawa@misjatalithakum.pl


Źródło: episkopat.pl

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

reklama

Pekao