Zaproszenie na Ogólnopolską Pielgrzymkę Pokutną do Tarnowca

1 lipca (sobota) w Sanktuarium Matki Bożej Zawierzenia w Tarnowcu, odbędzie się XVII Ogólnopolska Pielgrzymka Pokutna Za Grzechy Przeciwko Życiu.

Kustosz Sanktuarium Matki Bożej Zawierzenia w Tarnowcu, ks. Kanonik Jerzy Uchman serdecznie zaprasza Obrońców Życia, wszystkich zaangażowanych w dzieło Duchowej Adopcji oraz każdego, komu szacunek dla życia ludzkiego nie jest obojętny do udziału w XVII Ogólnopolskiej Pielgrzymce Wynagradzającej za grzechy popełnione przeciw życiu ludzkiemu.

Spotkanie rozpocznie się o 9:00 uroczystą Eucharystią pod przewodnictwem J.E. Ks. Biskupa Edwarda Białogłowskiego; o 10:00 wykład ks. Jana Kobaka – Diecezjalnego Duszpasterza Rodzin. Kolejno o 11:00 Droga Krzyżowa; o 12:30 wspólna Agapa; Koronka na Kalwarii przy Pomniku Nienarodzonych.

Tarnowieckie Sanktuarium Matki Bożej Zawierzenia obok kultu NMP, wpisany ma również charyzmat Ewangelii Życia. Każdego Roku w pierwszą sobotę lipca, przybywają tu Pielgrzymi z różnych zakątków Polski w pokutno-wynagradzającej pielgrzymce, aby tu, krocząc po Drodze Krzyżowej na Kalwarię Miliarda Nienarodzonych, modlić się o poszanowanie życia ludzkiego oraz za tych, którzy mieli nieszczęście upaść w grzechy przeciwko życiu. Również w tym roku wszyscy są zaproszeni do wspólnej modlitwy.

źródło: pro-life.pl (JB, Sanktuarium Matki Bożej Zawierzenia)

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

Pekao