Kraków: warsztaty „Złamana, ale nie bezsilna. Dla kobiet, które wierzą Bogu".

W dniach 18-20 sierpnia w Krakowie odbędzie się czwarta edycja warsztatów dla kobiet, organizowanych przez Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców Talent.

Warsztaty „Złamana, ale nie bezsilna. Dla kobiet, które wierzą Bogu" skierowane są do kobiet: zdradzonych, pozostawionych, tych, które zdecydowały się odejść, zniechęconych brakiem relacji z mężem.

W ramach modułów szkoleniowych poruszane będą m.in. tematy kryzysów i możliwości ich wykorzystania, ludzkich potrzeb, marzeń, powołania, a także strategii i tworzenia planów działania.

Przewidziany jest także czas na Msze św., modlitwę, rozmowy i nawiązywanie relacji.

Warsztaty poprowadzi Małgorzata Dąbrowska, a opiekę duszpasterską zapewnia ks. Grzegorz Piątek.

Termin: 18-20 sierpnia 2017 r.

Miejsce: Hotel Domus Mater, ul. Saska 2C, Kraków

Szczegółowe informacje i zapisy na stronie: http://malgorzatadabrowska.pl/zlamana-ale-nie-bezsilna/


***

Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców „Talent” prowadzone jest przez Księży Sercanów. Nawiązuje do nowatorskiej działalności na tym polu ich założyciela ks. Leona Dehona (1843-1925). Pierwsze spotkanie, z inicjatywy pana Marka Świeżego, odbyło się w grudniu 1999 r.

Adresatami działań Duszpasterstwa są osoby odpowiedzialne za kształt życia gospodarczego w Polsce: przedsiębiorcy, pracodawcy, prowadzący działalność gospodarczą, menedżerowie, dyrektorzy, osoby odpowiedzialne za kierowanie zespołami pracowników.

Celem Duszpasterstwa jest promowanie modelu „moralnego menedżera”, pogłębianie życia duchowego, znajomości nauki społecznej kościoła, zagadnień etyki w biznesie oraz integracja środowiska chrześcijańskich przedsiębiorców.

Spotkania z „Talentem”, wykłady, rekolekcje, pielgrzymki oraz wyjazdy integracyjne to podstawowe formy działania duszpasterstwa.

Koordynatorem Duszpasterstwa Przedsiębiorców i Pracodawców „Talent” jest ks. Grzegorz Piątek SCJ . Kapłan ze Zgromadzenia Księży Najświętszego Serca Jezusowego, wyświęcony w 1988 r., specjalizował się w zakresie teologii moralnej na Accademia Alfonsiana w Rzymie, od 2001 r.


Szczegółowe informacje o działaniach podejmowanych przez Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców Talent znajdują się na stronie: www.duszpasterstwotalent.pl


Źródło: www.duszpasterstwotalent.pl, malgorzatadabrowska.pl

« 1 »

reklama

reklama

reklama

reklama