Kraków: trwają zapisy na konferencję „Biblia o finansach”

Jak prowadzić domowy budżet? W jaki sposób pomnażać swoje oszczędności? Czy dziesięcina jest obowiązkowa? Na te i inne pytania można będzie znaleźć odpowiedź podczas wrześniowej konferencji „Biblia o finansach”. Organizatorem wydarzenia jest Edukacja Finansowa CROWN.

Na te i inne pytania można będzie znaleźć odpowiedź podczas wrześniowej konferencji „Biblia o finansach”. Organizatorem wydarzenia jest Edukacja Finansowa CROWN.

16 września w Krakowie i 23 września w Niepołomicach odbędzie się kolejna konferencja poświęcona biblijnej edukacji finansowej. Jak zapewniają organizatorzy, spotkanie przeznaczone jest dla wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności m.in. w zakresie zarządzania pieniędzmi i prowadzenia domowego budżetu.

W czasie całodniowego spotkania uczestnicy dowiedzą się, jak świadome zarządzanie finansami wpływa na emocje, zdrowie, relację z drugim człowiekiem oraz Bogiem. - Słuchacze otrzymają konkretne wskazówki na temat tego, jak wydawać pieniądze, jak je oszczędzać i jak uwolnić się od długu - mówi Artur Kalicki, jeden z liderów Edukacji Finansowej CROWN.

Dla organizatorów najważniejsze jest to, aby uczestniczący w konferencji zmienili swoje nastawienie do posiadanych pieniędzy oraz zastąpili złe nawyki budżetowe dobrymi. Mają pomóc w tym wykłady z zakresu długów i wychodzenia z nich, odpowiedzialności za posiadane dobra materialne oraz edukacji najmłodszych członków rodziny.

Edukacja Finansowa CROWN to działalność edukacyjna, która jest prowadzona zgodnie z wartościami chrześcijańskimi. Jej celem jest pomoc w zarządzaniu finansami. W czasie konferencji i kursów uczestnicy uczą się, jak kształtować nawyki dotyczące wydatków i oszczędności. Podręczniki EF CROWN posiadają imprimatur Kurii Metropolitalnej Warszawskiej.

Więcej informacji oraz zapisy:bibliaofinansach.pl

kana / Kraków

« 1 »

reklama

reklama

reklama