Wambierzyce: Festiwal Młodych "Light for Life"

W sobotę 16 września w godzinach 10:00 - 21:00, w Wambierzyckim Sanktuarium Królowej Rodzin i Patronki Ziemi Kłodzkiej odbędzie się pierwsza edycja Festiwalu Młodych "Light for Life".

Festiwal Młodych "Light for Life" to odkrywanie Światła dla Życia przy modlitwie, muzyce, zabawie, prelekcjach. 

Gwiazdami pierwszej edycji festiwalu, będą: zespół niemaGOtu oraz Dobromir „Mak” Makowski.

Elementem wyróżniającym festiwal będą "Strefy Młodych" - warsztaty aktywizujące. W tym roku będą to 4 różne, odbywające się w tym samym czasie, zajęcia pod okiem charyzmatycznych prowadzących.

Sanktuarium Wambierzyckiej Królowej Rodzin i Patronki Ziemi Kłodzkiej to jedno z najważniejszych miejsc kultu Matki Bożej w Diecezji Świdnickiej. Jest ono również szczególne dla młodych zamieszkujących na obszarze Kotliny Kłodzkiej. Miejsce to wiąże się z tradycją pielgrzymowania oraz odbywającymi się tu Diecezjalnymi Dniami Młodzieży.

Program

10:30 - Rozpoczęcie rejestracji uczestników
11:00 - Rozpoczęcie wydarzenia / Zawiązanie wspólnoty
12:00 - Konferencja
12:45 - Strefa Młodych
14:00 - Lunch
14:20 - Adoracja
15:00 - Eucharystia
16:30 - Obiad
17:15 - Droga Krzyżowa
18:30 - Koncert Dobromir "Mak" Makowski
19:30 - Koncert niemaGOtu
20:45 - Zakończenie wydarzenia / Rozesłanie

Rejestracja
Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie od opiekunów grup zorganizowanych, opiekunów prawnych (rodziny) oraz od osób pełnoletnich biorących bezpośredni udział w wydarzeniu. Rejestracji można dokonać również za pomocą Facebooka, maila: rejestracja@lightforlife.pl oraz pod numerem telefonu +48 733 055 514. Od każdego uczestnika wydarzenia pobierane jest wpisowe w wysokości 5zł. Podana podczas rejestracji ilość uczestników ma wyłącznie charakter orientacyjny.


Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem Festiwalu:
http://www.lightforlife.pl/Regulamin%20wydarzenia.pdf

« 1 »

reklama

reklama

reklama