Będzie siane Boże Słowo na Facebooku

Od 1 października przez cały miesiąc będzie siane Boże Słowo na Facebooku. Każdy może dołączyć do tej akcji ewangelizacyjnej.

Ks. Waldemar Maciejewski, kapłan Archidiecezji Katowickiej związany z Domem Formacyjny Ruchu Światło-Życie, utworzył na Facebooku wydarzenie "Siejemy Boże Słowo". To kolejna edycja ewangelizacyjnej akcji, która polega na tym, że przez cały miesiąc umieszcza się cytat z Pisma Świętego na swojej tablicy i modli za osoby, które będą te Słowo czytały.

Ks. Waldemar napisał na Wydarzeniu - Siejemy Boże Słowo tak:

"Moi drodzy pragniemy zaprosić Was do kolejnej edycji siania Słowa poprzez Facebooka. Każdy kto chce wziąć udział w tym wydarzeniu zaproszony jest, by przez cały październik, każdego dnia w godzinach popołudniowo-wieczornych wrzucać na swoją tablicę jeden, dowolny, wybrany przez siebie fragment Pisma Świętego. Chcemy, by Ci, którzy przeglądają nasze tablice facebookowe mogli każdego dnia przeczytać choćby jedno zdanie z Pisma Świętego. Zapraszam Cię już dziś, byśmy przez cały październik wspólnie siali Boże Słowo.

Każdy wpis z Bożym Słowem możemy oznaczyć: #siejemyBożeSłowo

Zaproś do tego dzieła również swoich znajomych, niech Boże Słowo dociera, aż po krańce świata, również tego wirtualnego. Pamiętaj również, by wrzucając każdego dnia fragment z Pisma Świętego pomodlić się za tych, którzy będą czytać Boże Słowo. Dobrego czasu siania Bożego Słowa".

My również zachęcamy do udziału w tej pięknej akcji.

« 1 »

reklama

reklama

reklama