Gdynia: 24-godzinne muzyczne uwielbienie Boga

Wspólnota "Trójmiejskie Uwielbienie" działające przy parafii św. Mikołaja w Gdyni serdecznie zaprasza na wspólne spędzenie czasu - 24-godzinnego muzycznego uwielbienia Boga obecnego w Najświętszym Sakramencie prowadzonego przez zespoły z całego Trójmiasta i okolic.

Kto z nas nie mógłby wykrzyknąć wzorem Maryi „Wielkie rzeczy uczynił mi Wszechmocny”? Błogosławieni jesteśmy, bo Bóg obdarzył nas hojniej niż moglibyśmy sobie to wyobrazić, a jego Łaska sięga aż do niebios!

Już po raz drugi Wspólnota Trójmiejskie Uwielbienie serdecznie zaprasza na Uwielbienie 24H. Jak poprzednio odbędzie się ono w Dolnym Kościele Parafii p.w. św. Mikołaja w Gdyni.

START 7 października o godzinie 12:00, ZAKOŃCZENIE 8 października o godz. 12:00 .

Będzie to czas 24 godzinnego muzycznego uwielbienia Boga obecnego w Najświętszym Sakramencie prowadzonego przez muzyków i zespoły z całego Trójmiasta i okolic.

Jak podkreślają Organizatorzy - uwielbienie nieprzypadkowo rozpoczyna się we wspomnienie NMP Różańcowej. „Wielkie rzeczy uczynił mi Wszechmocny” dlatego chcemy uwielbiać razem z Maryją, ucząc się od Tej, która najpiękniej uwielbiała Boga całym swoim życiem - mówią.

Więcej na:  www.facebook.com/tu.gdynia

W U24 można włączyć się na dwa sposoby:

Modlitwa i uwielbienie: poprzez osobiste przeżywanie U24 – w modlitwie, adoracji i muzycznym uwielbieniu. 

Animacja muzyczna U24:  osoby chcące indywidualnie lub zespołowo zagrać przez godzinę podczas U24 – proszone są o przysłanie wiadomości na adres e-mailowy trojmiejskieuwielbienie@gmail.com. 

W wiadomości należy podać: nazwę zespołu, krótki opis osoby/zespołu, o ile to możliwe - można załączyć nagrania. Należy podać godziny, w których możliwy byłby czynny udział muzyczny.

Stwórzmy razem 24 godzinną wspólnotę dusz nieustannie uwielbiających Boga! - Wspólnota Trójmiejskie Uwielbienie serdecznie zaprasza w październikowy weekend na wspólne uwielbianie Boga wzorem Maryi! 

« 1 »

reklama

reklama

reklama

reklama