Iskra Bożego Miłosierdzia 2017. Koronka na ulicach

W czwartek 28 września o godz. 15:00, jak co roku, w wielu miejscach w Polsce i na świecie odmawiana będzie Koronka do Miłosierdzia Bożego w ramach akcji Iskra Bożego Miłosierdzia.

28 września przypada rocznica śmierci bł. ks. Michała Sopoćko, spowiednika św. Faustyny. W tym dniu już od 9. lat wierni odmawiają wspólnie Koronkę do Bożego Miłosierdzia na ulicach i placach swoich miast i miejscowości. Wydarzenie to co roku skupia na modlitwie tysiące osób na całym świecie.

Szczegółowe informacje, lista zgłoszonych miast oraz fotorelacje z poprzednich lat znajdują się na stronie www.iskra.info.pl


Intencje modlitwy na 2017 r.: 

1. Za kapłanów, by wypełnili wolę Bożą przekazaną św. Faustynie: Powiedz moim kapłanom, że zatwardziali grzesznicy kruszyć się będą pod ich słowami, kiedy będą mówić o niezgłębionym miłosierdziu moim, o litości, jaką mam dla nich w sercu swoim. Kapłanom, którzy głosić będą i wysławiać miłosierdzie moje, dam im moc przedziwną i namaszczę ich słowa, i poruszę serca, do których przemawiać będą. (Dz. 1521). 

2. O pokój na świecie, zwłaszcza w krajach Bliskiego Wschodu, o powrót uchodźców do ich ojczystych krajów i pomoc w odbudowie ich domów!

3. Za Prezydenta Pana Andrzeja Dudę i cały Rząd Polski.

4. Za nasze kraje, miasta, nasze rodziny i nas samych.

Koordynatorem akcji jest Grupa „Iskra Bożego Miłosierdzia”, która działa przy kościele OO. Jezuitów w Łodzi. Jej opiekunem duchowym jest o. Remigiusz Recław SJ.

Zespół zaprasza do włączenia się w akcję i prosi zainteresowanych o potwierdzenie chęci uczestnictwa w tej modlitwie – przesyłając e-mail na adres: iskra111@onet.eu

Telefon do kontaktu: 694 292 093

Źródło: www.iskra.info.pl

Facebook.com/Iskra-Bożego-Miłosierdzia

Zaproszenie Rzecznika KEP do wspólnej modlitwy

« 1 »

reklama

reklama

reklama