Muzyczne rozmowy po męsku – o pasji, życiu i chrześcijaństwie z Kubą Blycharzem

"Muzyczne Rozmowy - po męsku" już 16 października 2017 o 19.00 w Oratorium św. Jana Bosko w Warszawie. Na pierwsze z cyklu spotkań Marcin Witan (PR3) zaprosił Kubę Blycharza.

O muzyce, pasji, chrześcijaństwie i życiu Kuba Blycharz, autor przebojów zespołu NiemaGOtu i hymnu Światowych Dni Młodzieży w Krakowie 2016, opowie Marcinowi Witanowi z radiowej Trójki. 

Usłyszycie niesamowitą historię, która zdarza się raz na kilkaset lat. Warto już dzisiaj zarezerwować poniedziałek na spotkanie z niezwykłym człowiekiem, który zamienił karierę prawniczą na życie zgodne ze swoją misją i pasjami.

Na spotkanie do Oratorium św. Jana Bosko (ul. Kawęczyńska 53) zaprasza Gospodarz, serwis Chrześcijańskie Granie.pl oraz Fundacja „Chrześcijańskie Granie”. 

Wstęp: cegiełki 10 zł na rzecz organizacji spotkania.

Dołącz do wydarzenia na facebooku


MUZYCZNE ROZMOWY PO MĘSKU - co to jest?

Gospodarzem "Muzycznych Rozmów - po męsku" jest Marcin Witan, który od 22 lat tworzy w Programie 3 audycje „Muzyczne Rozmowy”. Jest on również szefem ekumenicznej redakcji Polskiego Radia.

To pierwsze spotkanie z tego cyklu - w następnych miesiącach pojawią się także: Arkadio, Wieczny, Hiob, Adam Szewczyk, Grzegorz Bociański i Robert Ruszczak.

Podczas spotkania będzie można:

- wygrać płytę

- zadać pytanie Kubie i porozmawiać z nim osobiście.

- kupić dobrą muzykę chrześcijańską oraz bilety na 7. Festiwal Chrześcijańskie Granie

Mateusz Stolarski, chrzescijanskiegranie.pl

« 1 »

reklama

reklama

reklama

reklama