Po męsku o pasji, muzyce i chrześcijaństwie z Kubą Blycharzem

Po męsku o pasji, muzyce i chrześcijaństwie - rusza cykl spotkań. Pierwsze spotkanie odbędzie się już 16 października w Warszawie.

Od spotkania z Kubą Blycharzem (niemaGOtu) rozpocznie się cykl spotkań prowadzony przez Marcina Witana z Polskiego Radia. Męska rozmowa o pasji, życiu i muzyce odbędzie się już  16 października 2017 o 19.00 w Oratorium św. Jana Bosko (ul. Kawęczyńska 53) w Warszawie. Wstęp – 10 zł. Podczas spotkania będzie można wygrać nagrody.

Spotkanie z Kubą Blycharzem – liderem zespołu niemaGotu oraz twórcą hymnu na Światowe Dni Młodzieży 2016, otwiera cykl siedmiu rozmów Marcina Witana z katolickimi muzykami, których gościł w trójkowych „Muzycznych rozmowach” na przestrzeni ostatnich 22 lat. To ci, z którymi rozmowy stały się wartościowymi spotkaniami. Takie kiedy „zaiskrzyło”.

„Chcę porozmawiać o chrześcijaństwie, życiu, muzyce – męskim okiem, w świecie, który cierpi na swoisty niedobór męskości.” – mówi pomysłodawca i prowadzący spotkania.

Na spotkanie do Oratorium św. Jana Bosko (ul. Kawęczyńska 53) zaprasza Gospodarz, serwis i sklep Chrześcijańskie Granie oraz Fundacja „Chrześcijańskie Granie”.

Wstęp: cegiełki 10 zł na rzecz organizacji spotkania. Dołącz do wydarzenia na Facebooku.

To pierwsze spotkanie z tego cyklu – w następnych miesiącach pojawią się także: Arkadio, Wieczny, Hiob, Adam Szewczyk, Grzegorz Bociański i Robert Ruszczak.

źródło: Mateusz Stolarski, chrzescijanskiegranie.pl

« 1 »

reklama

reklama

reklama

reklama