reklama

Dzień pamięci o pomordowanych dzieciach – Święto Świętych Młodzianków Męczenników

28 grudnia 2017 roku będziemy obchodzić liturgiczne święto Młodzianków Męczenników, podczas którego w sposób szczególny modlimy się w intencji Życia. Jest to uroczystość upamiętniająca Rzeź Niewiniątek dokonaną na rozkaz Heroda w Betlejem.

Zaproszenie prezesa Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka:

W wielu miejscach będą sprawowane Msze św. w intencji rodziny i poszanowania ludzkiego życia. Podczas tych Eucharystii wiele osób podejmie przyrzeczenie duchowej adopcji dzieci poczętych.

Gorąco zachęcamy do celebracji tego święta, które jest szczególną okazją do refleksji, modlitwy ekspiacyjnej i zadośćuczynienia za występki przeciw ludzkiemu życiu. To także dzień, który przypomina wyjątkowy dar jakim zostaliśmy obdarzeni – życie nasze i naszych bliźnich.

Mieszkańców Krakowa serdecznie zapraszamy do Bazyliki Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach!

28 grudnia (czwartek) w święto Świętych Młodzianków Męczenników odbędzie się Msza św. ekspiacyjna w łagiewnickiej Bazylice.

Krakowscy Obrońcy Życia Człowieka serdecznie zapraszają w czwartek 28 grudnia w święto Świętych Młodzianków Męczenników o godz. 15.00 do Bazyliki Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i Mszę Świętą w intencji przebłagania Miłosiernego Boga za odrzucony dar życia, której przewodniczyć będzie i homilię wygłosi JE ks. bp. Jan Szkodoń.

Gorąco proszę o uczestnictwo w tych modlitwach, a także proszę o poinformowanie i zaproszenie innych osób do uczestnictwa w naszej wspólnej ekspiacyjnej modlitwie.

Szczęść Boże!

dr Antoni Zięba

prezes Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka


źródło: pro-life.pl

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

Materiały z serwisu opoka.org.pl wprost na Twoją skrzynkę e-mail

Zamów

reklama