Spotkanie Mężczyzn w Krakowie

Czy mamy prawo do świętego spokoju? - odpowiedzi na to pytanie poszukiwać będą Mężczyźni Świętego Józefa 20 grudnia podczas spotkania otwartego w Krakowie. Temat spotkania brzmi "Życie: Błogie? czy ofiarne?".

W środę 20 grudnia odbędzie się kolejne spotkanie otwarte Mężczyzn Świętego Józefa w Krakowie. To już dziesiąty sezon spotkań MśJ. Z tej okazji przygotowano szczególne tematy i zaproszono szczególnych gości.

W grudniu gościem będzie Andrzej Strączek. Podejmie ważny, choć może trochę kontrowersyjny temat: "Życie: Błogie? czy ofiarne?"

Często wydaje się nam, że mamy prawo do świętego spokoju. Czy jednak tak jest naprawdę? Na te pytania mamy nadzieję znaleźć odpowiedzi w czasie spotkania Andrzejem Strączkiem. Bądźcie z nami 20 grudnia na żywo, lub na łączach internetowych przez stronę mezczyzni.net

Gość specjalny: Andrzej Strączek

- mąż i ojciec 7 dzieci, biznesmen (prowadzący własną firmę budowlano-remontową), założyciel wspólnoty w Czyżowicach, współtwórca Inicjatywy Missio. Od 20 lat wyjeżdża systematycznie na Ukrainę, a jego szczególną troską jest formacja i życie par małżeńskich.

Środa 20 grudnia 2017, godz. 18:30 Msza Święta w kościele, po Mszy spotkanie w Kamieniołomie

Kraków – Podgórze, ul Zamoyskiego 2

Osoby, które nie mogą być z nami na żywo - zapraszamy online.

Transmisja online - w czasie trwania spotkania: 20 grudnia 2017 od około 19:20 do około 21.

Transmisja nie będzie obejmowała spotkania w małych grupach.

Źródło: Andrzej Lewek, mezczyzni.net

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

Pekao