reklama

Życie nasze zmienia się, ale się nie kończy. Śmierć i co dalej?

Na kolejne spotkanie z cyklu Dialogi u św. Anny w czwartek 23 listopada, zaprasza Metropolita Krakowski abp Marek Jędraszewski.

Temat spotkania, które odbędzie się 23 listopada o godz. 20:15 w Kolegiacie św. Anny w Krakowie brzmi: "Życie nasze zmienia się, ale się nie kończy. Śmierć i co dalej?" Abp Jędraszewski odpowie m.in. na pytania o przemijanie i wieczność, poruszy też problem zwątpienia w sens życia.

„Dialogi u św. Anny” będą transmitowane na żywo przez radio nowohuckie.pl i pallotti.fm. Relacja ze spotkań będzie dostępna na stronie franciszkanska3.pl oraz na stronie Kolegiaty.

Podczas comiesięcznych spotkań Metropolita Krakowski odpowiada na pytania dotyczące chrześcijańskiej wiary i moralności. Po krótkim wprowadzeniu w temat spotkania, Arcybiskup odpowie na najciekawsze pytania nadesłane drogą e-mailową, a następnie na kilka pytań zadanych przez uczestników. Pytania można nadesłać przez specjalny formularz dostępny na stronie kolegiata-anna.pl, wysyłając mail na adres dialogi@kolegiata-anna.pl lub wrzucić do specjalnej skrzynki w Kolegiacie.

Ostatnie w tym roku spotkanie odbędzie się 14 grudnia (drugi czwartek, ze względu na Święta Bożego Narodzenia): "Rodzina Bogiem silna. Troska o rodzinę w dzisiejszych czasach".

Szczegółowe informacje oraz kalendarium spotkań dostępne są na stronie: kolegiata-anna.pl/dialogi-u-sw-anny.

Źródło: Archidiecezja Krakowska, kolegiata-anna.pl

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

Materiały z serwisu opoka.org.pl wprost na Twoją skrzynkę e-mail

Zamów

reklama