Abp Ryś: Przyjdźcie! Bardzo serdecznie was zapraszam! Będę tam na was czekał!

Kochani młodzi z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych! Chciałbym was osobiście zaprosić na wydarzenie, które odbędzie się 20 i 21 marca w Atlas Arenie – mówi w swoim zaproszeniu skierowanym do młodych z Łodzi arcybiskup Grzegorz Ryś.

„Arena Młodych” to dwudniowe spotkanie ewangelizacyjne, które zgromadzi blisko dwadzieścia tysięcy uczniów łódzkich szkół. Młodzi spotkają się w jednym miejscu, aby wspólnie się modlić, pochylić się na Słowem Bożym w refleksji biblijnej, wysłuchać konferencji i świadectw swoich rówieśników, ale także odnowić swoją wiarę poprzez sakrament pokuty i adorację Najświętszego Sakramentu.

– Atlas Arena może stać się – jak sądzę – w czasie tych kilku godzin miejscem spotkania z Chrystusem żyjącym w swoim Słowie, w Eucharystii i sakramencie pokuty. Myślę, że to będzie jakieś zmaganie. Jestem absolutnie pewien, że podobnie jak w zapasach z księgi rodzaju (pomiędzy Bogiem i Jakubem) każdy z nas może wejść w te wydarzenia i okazać się zwycięzcą razem z Panem Bogiem. Czego Wam bardzo życzę! – tłumaczy łódzki pasterz.

Aby wziąć udział w tym niecodziennym wielkopostnym i ewangelizacyjnym wydarzeniu należy dokonać zgłoszenia, które przyjmują nauczyciele katecheci i przesyłają drogą elektroniczną według odpowiednio wypełnionego formularza (dostępnego na stronie Wydziału Katechetycznego: http://www.katecheza.lodz.pl/). Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia zostanie wysłane na podany adres mailowy. W związku z ograniczoną liczbą biletów będzie decydować kolejność zgłoszeń.

– Przyjdźcie! Bardzo serdecznie was zapraszam! Będę tam na was czekał! – zaprasza arcybiskup łódzki.

[xpk]

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

Pekao