Denary.pl - WIARYgodne zakupy w sieci

Wkrótce odbędzie się inauguracja portalu Denary.pl. To pierwsza w Polsce strona, dzięki której w jednym miejscu można znaleźć wszystkie religijne produkty i usługi.

26 listopada o g. 9:00 rusza portal Denary.pl - strona, na której można  znaleźć wszystkie religijne produkty i usługi w jednym miejscu.

W swoich założeniach pragnie przekazać, że produkty religijne mogą być wysokiej jakości, a to co jest religijne wcale nie musi być gorsze. Wysoka jakość wszystkich produktów gwarantowana jest przez sprzedających.

Denary.pl został stworzony z myślą o tych wszystkich osobach, które chcą zakupić produkty o tematyce religijnej. Co można tam znaleźć? Wśród różnorodnej gamy rzeczy, można odszukać tam produkty z przeznaczeniem dla parafii, wspólnot, fundacji i stowarzyszeń katolickich oraz każdego indywidualnego klienta. Aby zaoszczędzić czas i nieraz pieniądze od tej pory dostęp do wszystkich rzeczy będzie możliwy w jednym miejscu. Wchodząc na stronę Denary.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz od różnych polskich producentów.

Wszystko doskonale dostosowane do potrzeb i okazji każdego z kupujących. Obecnie zgłaszają się różne firmy, które chcą nawiązać współpracę z portalem. Na chwilę obecną jest kilkadziesiąt firm oraz kilkaset produktów, a ich liczba z dnia na dzień rośnie.

Z pewnością Denary.pl staną się miejscem dokonywania WIARYgodnych zakupów w sieci dla każdego. 

Informacje o portalu możesz znaleźć na stronie: www.denary.pl lub na portalach społecznościowych: www.facebook.com/denarypl, www.instagram.com/denary.pl/


Źródło: Krzysztof Jordan, WIARYgodne zakupy w sieci

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

reklama

Pekao