Festiwal Życia 2018 w Oblackim Centrum Młodzieży NINIWA

Festiwal Życia to tygodniowe, plenerowe wydarzenie dla młodzieży, które organizują Misjonarze Oblaci MN. W tym roku odbędzie się on w Kokotku, przy Oblackim Centrum Młodzieży NINIWA.

Będzie to pierwszy Festiwal Życia w Kokotku, przy Oblackim Centrum  Młodzieży NINIWA. Nasz festiwal ma kilkunastoletnią już tradycję, ale w 2018 roku przenosimy go z Kodnia do Kokotka, na Śląsk, gdzie więcej osób będzie mogło z niego skorzystać! To wydarzenie, które nie ma konkurencji na Śląsku, a już porównuje się je z dawnym Gaude Festem rozpoznawalnym w całym kraju. 

Festiwal Życia to tygodniowe, plenerowe wydarzenie dla młodzieży.  W bogatym programie znajdują się codzienne konferencje z udziałem interesujących gości, praca w grupach, warsztaty, koncerty i animacje, a także program duchowy z modlitwami i Mszą świętą.

Hasło w 2018 roku:

„Wstań” - na podstawie wersu z Księgi Jozuego. Tłem wydarzenia będzie barwna księga Biblii o wejściu Izraelitów do Ziemi Obiecanej, zmaganiach, walkach i chyba najbardziej spektakularnym w historii świata podbojem miasta (Jerycho) przy pomocy trąb! 


Najważniejsze informacje o Festiwalu Życia 2018:

- Termin 2-8.07.2018 r.

- 2000 spodziewanych uczestników

- relikwie Drzewa Krzyża Świętego

- Bogaty program (Luxtorpeda, TGD, ks. Kuba Bartczak, Ania Golędzinowska, Jasiek Mela) 


Wydarzenie organizują Misjonarze Oblaci MN, Archidiecezja Katowicka, Archidiecezja Częstochowska,  Diecezja Gliwicka, Diecezja Bielsko-Żywiecka i Diecezja Sosnowiecka, a patronatem honorowym festiwal objęli także dodatkowo Wojewoda Śląski i Marszałek Województwa Śląskiego. Festiwal wspierają media i darczyńcy. 

Kontakt w sprawie festiwalu: info@festiwalzycia.pl

o. Tomasz Maniura OMI – główny organizator festiwalu, tel. 509 911 680,  maniura@niniwa.org 

Krzysztof Zieliński – media, informacja, tel. 511 805 405,  zielinski@niniwa.org


Źródło: www.festiwalzycia.pl 

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

Pekao