Szkolenie dla Inspektorów Ochrony Danych Męskich Zgromadzeń Zakonnych

Konferencja Wyższych Przełożonych Zakonów Męskich i Kościelny Inspektor Ochrony Danych serdecznie zapraszają na spotkanie szkoleniowo–warsztatowe dla administratorów danych osobowych oraz Inspektorów Ochrony Danych wyznaczonych w zakonach męskich.

Szkolenie odbędzie się w dniach od 29 listopada do 1 grudnia 2018 r. w Centrum Formacyjno-Szkoleniowym "Księżówka" w Zakopanem. 

Celem spotkania jest pogłębienie wiedzy na temat zmian w prawie kanonicznym i polskim regulującym ochronę danych osobowych ze szczególnym uwzględnieniem prawa własnego oraz specyfiki działania instytutów zakonnych. Spotkanie obejmować będzie wykłady i zajęcia prowadzone w formie warsztatów. Prelegentami będą praktycy (prawnicy i kanoniści) zajmujący się ochroną danych w Kościele oraz podmiotach powstałych na podstawie prawa świeckiego. Podczas zajęć przybliżone zostaną kwestie teoretyczne związane z materią ochrony danych osobowych, jak i sprawy praktyczne uwzględniające sposób i zakres działania zgromadzeń zakonnych.

Dla administratorów oraz Inspektorów Ochrony Danych wyznaczonych w zgromadzeniach zakonnych spotkanie będzie doskonałą okazją do wymiany pierwszych doświadczeń oraz da możliwość skonsultowania stosowanych rozwiązań problemów związanych z ochroną danych w innych podmiotach kościelnych.

Zapisów można dokonywać przez sekretariat Konferencji Wyższych Przełożonych Zakonów Męskich - drogą mailową pod adresem: sekretariat@zakony.com.pl

« 1 »
Załączone: |

reklama

reklama

reklama