Warszawa - rekolekcje z o. Jamesem Manjackalem

"Ci, których prowadzi Duch Boży, są synami Bożymi" (Rz 8,14) - to myśl przewodnia zbliżających się rekolekcji z ojcem Jamesem Manjackalem, które odbędą się w Warszawie.

Rekolekcje odbędą się w dniach 1-3 czerwca 2018 r., a ich myślą przewodnią będą słowa z Listu św. Pawła do Rzymian: "Ci, których prowadzi Duch Boży, są synami Bożymi." (Rz 8.14) W programie rekolekcji przewidziane są całonocne czuwania modlitewne.  

Otrzymawszy zgodę Biskupa Diecezji Warszawsko-Praskiej już po raz dziewiąty zapraszamy na rekolekcje, które poprowadzi ojciec James Manjackal (MSFS) - Misjonarz Miłosierdzia.

Rekolekcje, które prowadzi zawsze są wydarzeniem gromadzącym tysiące ludzi chcących pogłębić swoją wiarę, uporządkować życie o doświadczyć bliskiej obecności Boga. Podczas tych niezwykłych spotkań mają miejsce liczne uzdrowienia, zarówno fizyczne jak i duchowe. Rekolekcje złożone są z modlitw, w tym modlitw o uzdrowienie, konferencji głoszących naukę w oparciu o Pismo Święte i zasady wypływające z nauczania Kościoła, przewidujemy również całonocne czuwania modlitewne. Rekolekcje ojca Jamesa są zawsze głoszone z mocą, w atmosferze modlitewnego skupienia, uwielbienia i radości.

Więcej informacji o ojcu Jamesie i rekolekcjach znajdą Państwo na stronie Fundacji: badzdobrejmysli.pl oraz na profilu FB Fundacji.

Rejestracja na rekolekcje

Miejsce Rekolekcji: Hala - Centrum MT Polska, ul. Marsa 56, WARSZAWA

Organizatorzy: Parafia p.w. Matki Boże Dobrej Rady i Fundacja Bądź dobrej myśli

Źródło: Lidia Kluczyk

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

Pekao