Wrocław: Rekolekcje "Duch który umacnia miłość!"

W dniach 9-10 czerwca we wrocławskiej Hali Orbita odbędą się Archidiecezjalne Rekolekcje Charyzmatyczne, które poprowadzi ojciec John Bashobora, znany charyzmatyczny kapłan z Ugandy.

„Kto chce, niech wody życia darmo zaczerpnie” [Ap 22, 17] Człowiek powstaje z miłości. Bóg bowiem jest Miłością. A Miłość daje życie.  Czy chcesz odkryć to życie w sobie? 

Spotkanie przeznaczone jest dla wszystkich, którzy pragną doświadczyć żywego Kościoła, który mimo swych 2000 lat wciąż jest młody i dynamiczny.

Modlitwy i konferencje poprowadzi ojciec John Bashobora. 

Rekolekcje odbywają się za zgodą arcybiskupa Józefa Kupnego.

O oprawę muzyczną zadba zespół NOE. 

Program rekolekcji:

10.00 – Przywitanie/ Informacje wstępne

10.15 – Modlitwa Uwielbienia

11.00 – 13.15 Nauczanie

13.30 – 15.00 Przerwa obiadowa

15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego

15.15 – 15.40 Modlitwa Uwielbienia

15.45 – 16.45 Pytania do ojca J. Boshabory

17.00 – Eucharystia z Modlitwą o Uzdrowienie

20.00 – Zakończenie

***

Ojciec John Bashobora od najmłodszych lat był blisko Jezusa, zawsze traktował Go jak swojego największego przyjaciela. Gdy rozpoznał swoje powołanie kapłańskie, postanowił wstąpić do pracującego w Ugandzie Zgromadzenia Świętego Krzyża. Następnie wyjechał do Indii, by tam odbyć nowicjat. Święcenia kapłańskie przyjął w 1972 r. i został wysłany na studia do Rzymu. Tam uzyskał doktorat z teologii duchowości. Po powrocie do Ugandy, widząc wiele sierot, założył pierwszy sierociniec. Od wielu lat w wielkiej pokorze posługuje wieloma charyzmatami, głosi rekolekcje ewangelizacyjne w wielu krajach świata, otwartym sercem odpowiada na każdą prośbę o modlitwę wstawienniczą, cały swój czas poświęca na rozszerzanie Królestwa Bożego.

Więcej informacji o ojcu Johnie znajdą Państwo na polskiej stronie o ojcu Bashoborze.

Informacje organizacyjneKoszt uczestnictwa w całym wydarzeniu wynosie 90 zł od osoby.  Posiłek jednodniowy dla jednej osoby (obiad wegetariański bądź mięsny) w cenie 13 zł . Kawa, herbata będą dostępne w trakcie przerw. 

Źródło: nabierzcieducha.pl

 
« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

reklama

Pekao