Youth Camp Rybnik - międzynarodowy obóz młodzieżowy

W dniach 2-9 VII 2018 r., we współpracy z Miastem Rybnik, Duszpasterstwo Akademickie Rybnik organizuje międzynarodowy obóz młodzieżowy.

Jego adresatem są uczniowie, studenci i absolwenci studiów, mieszkańcy Rybnika i okolic, w wieku 18-30 lat (młodsi - za zgodą swoich rodziców), chcący przeżyć przygodę w duchu wiary.

Na obóz złożą się warsztaty tematyczne, spotkania z ciekawymi gośćmi, dwudniowa piesza pielgrzymka do śląskich sanktuariów oraz spektakle, ewangelizacja miejska i koncerty, szykowane i zapowiadane jako Rybnickie Święto Młodych.

Do Rybnika przyjedzie reżyser Krzysztof Zanussi. Przed uczestnikami obozu wystąpią: Chwila Nieuwagi, TGD, Carrantuohill oraz NiemaGOtu.

Młodzi wysłuchają konferencji rekolekcyjnych o. Emmanuela della Faille z belgijskiej Wspólnoty Tyberiadzkiej, a ponadto - wezmą udział w warsztatach muzycznych prowadzonych przez krakowskich kompozytorów muzyki liturgicznej: Pawła Bębenka, Huberta Kowalskiego i Piotra Pałki, oraz warsztatach teatralnych animowanych przez grupę aktorów z Tuluzy we Francji.

Szczegóły, a także kartę uczestnika obozu można znaleźć >>tutaj<<. Więcej informacji m.in. również te o warsztatach muzycznych i warsztatach teatralnych znajduje się >>tutaj<<. Wydarzenie ma swój profil na Facebooku.

Karty zgłoszenia na obóz można przesyłać zeskanowane mailem: youthcamprybnik@gmail.com


źródło: ks. Krzysztof Nowrot, dar.rybnik.pl

« 1 »

reklama

reklama

reklama