Gdynia: kobiece trio w koncercie uwielbieniowym na Dzień Kobiet

Z okazji przypadającego 8 marca Dnia Kobiet wspólnota Trójmiejskie Uwielbienie organizuje wyjątkowy koncert Agnieszki Musiał, Małgorzaty Hutek i Olgi Boczar, które wystąpią w gdyńskim kościele św. Mikołaja.

Wydarzenie odbędzie się w ramach VII edycji Rekolekcji dla muzyków.

- Koncert będzie pełnym piękna i kobiecej wrażliwości wydarzeniem, w którym jazzowe aranżacje przeplatać się będą z inspirującym przesłaniem poruszającym ducha – zapraszają organizatorzy na Facebooku. Znanym chrześcijańskim wokalistkom towarzyszyć będą trójmiejscy muzycy: Mateusz Otczyk – gitara akustyczna, Artur Guza – piano, Ireneusz Kaczmar – instrumenty perkusyjne, Filip Arasimowicz – kontrabas.

Koncert odbędzie się w Dzień Kobiet 8 marca o godz. 19.30 w kościele św. Mikołaja w Gdyni-Chyloni. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Trójmiejskie Uwielbienie. Wstęp wolny.

VII Rekolekcje dla muzyków z elementami warsztatowymi odbywają się od 8 od 10 marca w Domu Parafialnym parafii św. Mikołaja w Gdyni-Chyloni. - Nasze rekolekcje to świetny czas na przystopowanie i oddanie swego talentu Temu, który nam go ofiarował. To miejsce, w którym można spotkać innych muzyków grających na Chwałę Bożą. To możliwość zrestartowania swoich sił i motywacji lub napędzenie się w tym, co już robisz. To czas zainspirowania się muzycznie, jak i duchowo – przekonują organizatorzy.

Więcej informacji na stronie: www.trojmiejskieuwielbienie.pl

mip (KAI) / Gdynia

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

reklama

Pekao