reklama

Mężczyźni św. Józefa we Wrocławiu zapraszają panów na kolejny wyjazd 24h dla Pana

Mężczyźni św. Józefa we Wrocławiu zapraszają panów na kolejny wyjazd z cyklu "24h dla Pana", który odbędzie się 4-5 października 2019. Tym razem spotykanie odbędzie się w Polanicy-Zdroju w Klasztorze Chrystusa Króla – Centrum Rekolekcyjnym Ojców Sercanów.

W przeżywaniu tego czasu będzie nam towarzyszył Ojciec Zdzisław Szymczycha SSCC będący w Zgromadzenie Najświętszych Serc Jezusa i Maryi od 28 lat, w tym 22 lata jako kapłan. Zaangażowany w rekolekcje dla Ruchu Światło Życie i Odnowy w Duchu Świętym. Odpowiedzialny za Intronizację Serca Pana Jezusa w rodzinach.

Podczas wiosennego wyjazdu rozmawialiśmy na temat komunikacji w małżeństwie. Tym razem spróbujemy przyjrzeć się, z Bożej perspektywy, relacjom w naszych rodzinach. Jak wyglądają z żoną, dziećmi, rodzicami, rodzeństwem...? Czy w ogóle są? Jak je ubogacać, rozwijać, pielęgnować? Dlaczego tak trudno je zbudować? Kiedy zaczynają się psuć i jak temu zaradzić? Co robić, aby nie zmarnować, tych więzi, które się już ma…? Jan Paweł II mówił, że „rodzina jest wspólnotą miłości”. Czy można sobie wyobrazić miłość bez relacji w rodzinie a relacje bez miłości? 

Rodzina która ma mocne, wzajemne więzi oparte na szacunku, miłości i wartościach moralnych oraz dba o dobrą relację z Bogiem, może na sobie polegać w poczuciu pełnej odpowiedzialności za siebie wzajemnie.

Mężczyźni św. Józefa we Wrocławiu zapraszają każdego faceta, bez żadnych wstępnych warunków. Jeśli ktoś uważa, że doskonale dogaduje się z bliskimi, to może się podzielić w Polanicy z innymi mężczyznami sposobem, jak to robi. A jeśli napotyka trudności i czuje, że utknął w jakimś ciemnym zaułku… nie wie, jak wyciągnąć rękę… i chce spojrzeć na swoje relacje w rodzinie w obecności Jezusa Chrystusa, to powinien przyjechać. Czasami do przełamania impasu wystarczy tylko jedno słowo... albo miesiące ciężkiej, terapeutycznej pracy...

Link do rejestracji tutaj >>

PROGRAM SPOTKANIA:

Piątek
18:00 Przyjazd
19:00 Smaczna kolacja
19:30 Czas wielbienia
20:00 Nieszpory
20:30 Konferencja I
21:30 Mała grupa

Sobota
07:30 Adoracja: połączona z Lectio Divina
08:00 Jutrznia
08:30 Pyszne śniadanie
09:15 Konferencja II
10:15 Kawa/herbata – można przywieźć ze sobą jakąś przekąskę
10:45 Konferencja III
12:00 Mała grupa
13:15 Wyśmienity obiad
14:00 Przerwa na spacer (czas na spowiedź)
15:15 Forum pytań
16:30 Nieszpory + Msza św.
18:00 Pożywna kolacja
19:00 Wyjazd do domu

KOSZTY UCZESTNICTWA:
• Piątek i sobota:
– Nocleg, pełne wyżywienie, organizacja – 120 zł
• Tylko sobota (wyżywienie, organizacja ) – 90 zł

Jeśli pieniądze byłyby problemem, prosimy o wiadomość na kontakt@mezczyzniwewroclawiu.pl Znajdziemy rozwiązanie, bo żadna kwota nie powinna nikogo oddzielać od Boga.

Nie zbieramy zaliczek na wyjazd. Finanse rozliczymy na miejscu. Liczymy na Twoją odpowiedzialność. W razie rezygnacji po rejestracji prześlij nam informację emailem na adres: kontakt@mezczyzniwewroclawiu.pl

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na mezczyzniwewroclawiu.pl.    

Mężczyźni Świętego Józefa we Wrocławiu

Mężczyźni Świętego Józefa we Wrocławiu na Facebooku >>

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

Pekao