Mężczyźni Świętego Józefa we Wrocławiu - 22.02

Mężczyźni Świętego Józefa we Wrocławiu po raz kolejny zapraszają mężczyzn do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa.

Mężczyźni Świętego Józefa we Wrocławiu po raz kolejny zapraszają mężczyzn do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa.

Spotkanie odbędzie się w piątek 22 lutego w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu i rozpocznie adoracją o 18.30 oraz spowiedzią, po której zostanie odprawiona Msza Św.

 

Po Eucharystii o. Jozafat Roman Gohly OFM - Dyrektor Domów Pielgrzyma w Sanktuarium Matki Bożej Wambierzyckiej Królowej Rodzin, referent misji ludowych, były przeor klasztoru Franciszkanów na Górze św. Anny wygłosi konferencję pt. "Jak krzyż z San Damiano odmienił życie św. Franciszka i całego świata".

 

Męska wspólnota zachęca do wspólnego udziału we Mszy Św. i konferencji o tym jak św. Franciszek umiał słuchać głosu Jezusa Chrystusa i odpowiadać na jego wezwanie. Obecnie trudno niektórym otworzyć uszy na głos Pana a co dopiero być gotowym na pójście za nimi, bo …. będą się śmiać, zerwą znajomość, wyszydzą, zawstydzą… Św. Franciszek również zetknął się z takim szykanami, nawet w swojej własnej rodzinie, ale pokonał je niezłomną wiarą, skromnością i pokorą.  

 

Więcej informacji można znaleźć na http://mezczyzniwewroclawiu.pl/.    

 
« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna
Pekao