Miłość i szacunek – wiosenna edycja Forum Tato.net

Już 6 kwietnia w Zabrzu odbędzie się wiosenna edycja Forum inicjatywy Tato.net, pod hasłem „Miłość i szacunek”. To szansa na zdobycie praktycznej wiedzy i motywacji do większego zaangażowania w pełnieniu roli ojca.

-Niejeden tata zastanawia się, dlaczego dzieci niekiedy traktują go lekceważąco, dlaczego jego ojcowski autorytet gaśnie, dlaczego mocna więź małżeńska osłabła – piszą organizatorzy wydarzenia. – Co robić, aby relacje w rodzinie oparte były na miłości i szacunku? Jak wychowywać dzieci w czasach cyberprzemocy i hejtu? Jak mężczyzna, ojciec powinien lepiej dbać o własny rozwój? Na te oraz wiele innych ważnych pytań będziemy wspólnie szukać odpowiedzi podczas ojcowskiego wydarzenia roku – zachęcają.

W gronie prelegentów znajdą się m.in. Paweł Sopkowski, pionier polskiego coachingu, przedsiębiorca, członek założyciel International Coach Federation Polska, prywatnie ojciec i pasjonat wpływu wiary na decyzje i życie, Janusz Wardak, mąż i ojciec dziesięciorga dzieci, jeden z założycieli i prezes stowarzyszenia Akademia Familijna oraz prof. Kazimierz Korab, prezes Fundacji Międzynarodowy Instytut Edukacji, ojciec trojga dorosłych dzieci.

Szczegóły na stronie tato.net.

maj / Zabrze

« 1 »

reklama

reklama

reklama