Wrocław: Koncert uwielbienia

Organizatorzy serdecznie zapraszają na trzecią edycję koncertu uwielbienia "wNieboGłosy", która odbędzie się w Uroczystość Bożego Ciała - 20 czerwca 2019 o godz. 19:00 na Placu Wolności we Wrocławiu.

To niezwykłe muzyczne wydarzenie gromadzi na pl. Wolności coraz więcej uczestników. Nie może Cię tam zabraknąć! Z każdą edycją zbieramy cenne doświadczenia i uczymy się. Mamy apetyt na to, aby tegoroczne wydarzenie zaowocowało w ludzkich sercach jeszcze piękniej.

Zaplanujmy sobie już ten czas: 20 czerwca 2019 - godz. 19:00 - Plac Wolności we Wrocławiu!

Głównym organizatorem wydarzenia wNieboGłosy jest Archidiecezja Wrocławska pod patronatem Abp. Józefa Kupnego oraz Fundacja na Rzecz Rozwoju Młodzieży "Młodzi Młodym" i Fundacja Vide et Crede. Partnerem wydarzenia w tym roku jest Miasto Wrocław oraz wrocławskie wspólnoty i ruchy katolickie: Dom na Skale, Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży, Katolicka Wspólnota Droga, Katolicka Odnowa w Duchu Świętym i Michael, Ruch Światło-Życie i Domowy Kościół, Wspólnota Hallelu Jah oraz Wrocław Wielbi.

Będzie to wspaniała uczta dla ucha i ducha! Na scenie wystąpią wrocławscy muzycy: Orkiestra, Chór i Zespół wNieboGłosy oraz zespół N.O.E. Tak jak w poprzednich edycjach chórzystów poprowadzi energiczna Sara Nestorowicz, a orkiestrę niezastąpiony Artur Koza. Koncert poprzedzą otwarte warsztaty muzyczne, dzięki którym do Chóru będzie mógł dołączyć każdy z Was. Przygotowane w ramach warsztatów utwory wykonane będą wspólnie podczas koncertu uwielbienia. 

Spotkajmy się!

Źródło: Archidiecezja Wrocławska

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

reklama

Pekao