4 października: II Ogólnopolska Pielgrzymka Przedsiębiorców na Jasną Górę

„Pod Twoją obronę! Zawierzam Tobie moją firmę” to hasło przewodnie II Ogólnopolskiej Pielgrzymki Przedsiębiorców MMSP, Pracodawców, Samozatrudnionych i Freelancerów na Jasną Górę, która odbędzie się 4 października 2020 r. W ubiegłym roku wzięło w niej udział prawie 300 osób.

Zaproszenie skierowane jest do wszystkich, którzy prowadzą swoje firmy, bez względu na ich wielkość czy branżę. Zaproszeni są także freelancerzy i przedstawiciele wolnych zawodów.

„Spotykamy się w szczególnej sytuacji, po doświadczeniu +wielkiego zatrzymania+, które wymusiło tak wiele zmian w naszych zachowaniach, skłoniło do zrewidowania wielu spraw i w wielu wypadkach spowodowało wielkie problemy ekonomiczne. Stając wobec nowych wyzwań, będziemy mogli zawierzyć życie i działalność biznesową Bogu przez wstawiennictwo Maryi” – napisał abp Józef Kupny, przewodniczący Rady ds. Społecznych Konferencji Episkopatu Polski, w zaproszeniu skierowanym do przedsiębiorców.

Podczas spotkania przewidziane są wystąpienia gości: ks. Wojciecha Węgrzyniaka, biblisty, wykładowcy na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie, i Jacka Krzemińskiego, dziennikarza ekonomicznego i publicysty. W programie przewidziane są również świadectwa przedsiębiorców.

Uczestnicy pielgrzymki wezmą udział we Mszy Świętej w Kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej, gdzie odbędzie się też akt zawierzenia przedsiębiorców Bogu przez Niepokalane Serce Maryi.

Rejestracja i szczegółowy program pielgrzymki: www.pielgrzymkaprzedsiebiorcow.pl

źródło: BP KEP, episkopat.pl

« 1 »

reklama

reklama

reklama

reklama