Konferencja: Człowiek - istota relacyjna. Spojrzenie interdyscyplinarne

Zaproszenie na Ogólnopolską Konferencję Naukową w tematyce relacji, która odbędzie się 2 kwietnia 2020 roku na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

WTL serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konferencji naukowej organizowanej przez doktorantów Wydziału Teologicznego pod kierunkiem dr.hab. Sławomira Zielińskiego. Podczas jej trwania chcą podjąć refleksję na temat szeroko rozumianych relacji.

Zaproszenie jest skierowane do wszystkich, którzy w swojej pracy badawczej zajmują się tematyką ludzkich relacji – antropologów, psychologów, filozofów, socjologów, teologów, biologów, kognitywistów, kulturoznawców, historyków, pedagogów, politologów, prawników… "Chcemy stworzyć szansę spotkania różnych dyscyplin nauki, by w merytorycznej debacie możliwie wieloaspektowo spojrzeć na to zagadnienie, dostrzec punkty wspólne i różnice w jego pojmowaniu" - mówią organizatorzy.

W związku z tym, że relacje dotyczą każdego z nas, zapraszamy również wszystkich tych, którym temat ten jest bliski – nie tylko pracowników naukowych, doktorantów i studentów, ale także słuchaczy spoza świata nauki. Uczestnictwo bierne jest bezpłatne.

Informacje dla prelegentów znajdują się tutaj >>

źródło: Justyna Kapłańska, WTL

Zobacz stronę na Facebooku >>

« 1 »

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama