Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu

W grudniu odbędą się jednodniowe rekolekcje online dla małżeństw niepłodnych. Rozważania wygłosi ks. Kazimierz Musioł, duszpasterz małżeństw starających się o potomstwo. W programie jest także spotkanie z lek. medycyny rodzinnej, naprotechnologiem Adamem Kuźnikiem, który będzie mówił o potrzebnych badaniach.

Krakowskie Duszpasterstwo Niepłodnych Małżeństw oraz Stowarzyszenie Wspierania Małżeństw Niepłodnych „Abraham i Sara” zapraszają na jednodniowe rekolekcje online dla małżeństw niepłodnych pt. „Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”. Odbędą się one 12 grudnia. Początek o 12.00.  Rozważania wygłosi ks. Kazimierz Musioł, diecezjalny duszpasterz małżeństw starających się o potomstwo w archidiecezji katowickiej, który opiekuje się duszpasterstwem w Rybniku.

W programie również: spotkanie z lek. medycyny rodzinnej, naprotechnologiem  Adamem Kuźnikiem pt. „Czy TRZEBA robić WSZYSTKIE badania?”, warsztaty z dietetykiem Barbarą Pilch pt. „Jak ugryźć niepłodność?”, świadectwo małżonków, wspólnotowa Msza św. online, a na koniec pełne wdzięczności uwielbienie. Za wszystkich uczestników rekolekcji będą modliły się siostry nazaretanki.

Uczestnictwo w dniu skupienia jest bezpłatne, jednak na część przedpołudniową obowiązują zapisy do 14 listopada włącznie przez stronę abrahamisara.pl.

« 1 »

reklama

reklama

reklama