Ciasny, ale własny

Aromatyczny ogródek w mieszkaniu? Czemu nie! Zioła w doniczkach to wspaniała opcja. Olśniewają zapachem, są nieodłącznym składnikiem zdrowych potraw i zachwycają pięknem...

Aromatyczny ogródek w mieszkaniu? Czemu nie! Zioła w doniczkach to wspaniała opcja. Olśniewają zapachem, są nieodłącznym składnikiem zdrowych potraw i zachwycają pięknem, gdy się o nie odpowiednio zadba. Każdy może stworzyć taki aromatyczny ogródek - ciasny, ale własny!

Trzeba tylko wiedzieć, jak dobrze uprawiać zioła w domu, aby cieszyć się ich świeżością o każdej porze roku. Z pomocą przychodzi poradnik Wydawnictwa Jedność, "Zioła w doniczkach", autorstwa E. Kötter. Znajdziemy w nim wiele praktycznych, ważnych wskazówek. Bardzo dokładnie opisane są poszczególne zioła, wśród których znajdzie się zarówno "ziołową klasykę", jak i "zioła do odkrycia" np. aksamitkę wąskolistną lub tulbagię fioletową. Ciekawy jest dodatkowy podrozdział o kiełkach, jako o źródle witamin w zimie.

Świeże zioła z własnego, domowego ogródka to marzenie wielu osób, które dzięki temu poradnikowi łatwo może się spełnić. Wyróżnia się kompetencją, pokazaniem praktyki, wspaniałymi zdjęciami "krok po kroku", niezbędnymi informacjami. W tej książce można znaleźć wszystko, co trzeba wiedzieć na temat domowej uprawy ziół, począwszy od porad dotyczących siewu po ochronę ziół zimową porą. Wskazówki dodatkowo zostały zebrane w osiem jasnych, złotych reguł, których warto się trzymać, aby wyhodować wspaniały, aromatyczny ogródek w mieszkaniu. Jest i miejsce na przepisy, na ziołową przyjemność: zielony sos frankfurcki, masło ziołowe, czy też winegret. Komu więc marzy się domowy ogródek, ma do dyspozycji wyjątkowy poradnik.

Recenzowana książka jest na stronie Wydawnictwa Jedność tutaj>>

opr. ac/ac

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

reklama

reklama

reklama

reklama