Posiadasz klucz do każdych drzwi. Wiesz o tym?

Modlitwa to nieodzowny element życia człowieka, który pragnie, aby Bóg był istotną częścią Jego życia.

Modlitwa to nieodzowny element życia człowieka, który pragnie, aby Bóg był istotną częścią Jego życia. Jeśli chcesz mieć relacje z przyjacielem niezależnie od tego czy jest on człowiekiem, czy też mówimy o Bogu – musisz z nim rozmawiać. Jak pewnie zauważyłeś, doskonale wiedzą o tym ludzie Kościoła, tworząc na temat modlitwy kazania, konferencje, pisząc dziesiątki książek czy organizując różnorakie wyzwania i wydarzenia, tylko po to, by zachęcić ludzi do rozmowy z Najwyższym i nauczyć tego, jak modlitwa powinna wyglądać. Publikacja „Modlitwa 24/7” to zupełnie inna historia…

Lektura książki Greiga, będącego założycielem globalnego ruchu modlitewnego – Modlitwa 24/7, to spotkanie nie tyle z wiedzą, co z konkretnym doświadczeniem wiary. Autor pragnie podzielić się z czytelnikiem tym, czym dla niego jest modlitwa, a właściwie jej konkretnymi owocami i bardzo osobistymi odkryciami. Wertując poszczególne kartki, poznajemy kolejnych modlitewnych herosów, którzy dzięki godzinom spędzonym na kolanach zmieniali bieg swojego życia, życia lokalnych społeczności, jak i niejednokrotnie bieg historii Kościoła i świata. Publikacja Greiga to kronika dzieł miłości Boga wobec ludzi oraz spis Jego pomysłów na rozwiązanie naszych problemy, Jego konkretnych odpowiedzi na zanoszone błagania. To świadectwo dotyczące potężnego narzędzia, które posiada każdy z nas.

Autor książki „Modlitwa 24/7” to nie tylko zaprawiany w boju praktyk modlitwy, ale też doskonały pisarz, posiadający wiedzę i umiejętności umożliwiające stworzenie dzieła lekkiego i wciągającego. Jego publikację czyta się z zapartym tchem, zarówno ze względu na przyjemny styl, jak i na zawarte w niej wielkie dzieła Boże, wprowadzające czytelnika w zachwyt nad Pańską dobrocią. Pete Greig swoją książką pragnie każdemu pokazać, że wszyscy posiadamy klucz umożliwiający otworzyć każde zamknięte drzwi naszego życia, narzędzie umożliwiające rozwiązać każdy, bez wyjątku, problem - jednak niewielu decyduje się je wykorzystać. Czy nie warto częściej pamiętać o modlitwie?

Recenzowana książka: Modlitwa 24/7.

opr. ac/ac

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

reklama

reklama

reklama

reklama