Opoka - Portal katolicki
opoka.newsopoka.photo
PekaoNowenna do św. Ojca PioISBN: 978-83-7502-498-2
Format: 80 x 120 mm
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 32
Rodzaj okładki: miękka

Stygmatyk i święty Kościoła katolickiego, włoski kapucyn, jeden z najpopularniejszych świętych, do którego miliony wiernych zanoszą ufnie swoje prośby i błagania pomoc we wszystkich sprawach.

Zbiór modlitw zebranych w książeczce przeznaczony jest dla każdego, kto pragnie za wstawiennictwem świętego z Pietrelciny zanosić do Boga swe prośby.
Fragment książki:

Dzień pierwszy

Święty Ojcze Pio, z przekonaniem uczyłeś, że Opatrzność Boża „mieszając radość ze łzami w życiu ludzi i całych narodów, prowadzi do osiągnięcia ostatecznego celu; że za widoczną ręką człowieka jest zawsze ukryta ręka Boga”. Wstawiaj się za mną, abym w mojej trudnej sprawie [należy ją wymienić], którą przedstawiam Bogu, przyjął z wiarą Jego wolę.

Ojcze nasz... Zdrowaś Maryjo...

Chwała Ojcu...

Dzień drugi

Święty Ojcze Pio, ty zachęcałeś małodusznych do porzucenia lęku i uznania się za najszczęśliwszych, gdy „staną się godni tego, by uczestniczyć w bólach Boga Człowieka”, umacniaj ich, by „wierzyli, że to nie opuszczenie, ale wielka miłość Boga”. Ośmielony przykładem twojej ufności wobec Boga, proszę o wstawiennictwo w mojej intencji [należy ją wymienić], którą ci przedkładam.

Ojcze nasz... Zdrowaś Maryjo...

Chwała Ojcu...

opr. aś/aś 


Podziel się tym materiałem z innymi:


Kliknij aby zobaczyć dokumenty zawierające wybrany tag: nowenna św. Ojciec Pio
 
© Fundacja Opoka 2017
Realizacja: 3W
© Fundacja Opoka 2017
Realizacja: 3W