Vocatio poleca książki z serii "Z Biblią przez życie"

O aktualnych propozycjach wydawniczych wydawnictwa Vocatio (2006)

W okresie Pierwszych Komunii Świętych stajemy przed problemem wyboru prezentu. Chcielibyśmy, aby jednocześnie było to coś niebanalnego, rozwijającego i efektownego... i żeby jeszcze jakoś nawiązywało do samej uroczystości. Oficyna Wydawnicza „Vocatio” zachęca, by w tym dniu podarować dziecku spotkanie ze Słowem Bożym. W naszej ofercie znajdziecie Państwo Biblie przygotowane specjalnie dla dzieci, z pięknymi ilustracjami i solidnie wydane. Prawie wszystkie mają specjalnie wygospodarowane miejsce na dedykację od darczyńcy. Ufamy, że mogą one skłaniać do studiowania Pisma Świętego całą rodziną, wraz z dziećmi, budując nie tylko wiarę najmłodszych, ale też relacje w rodzinie.

Vocatio poleca książki z serii "Z Biblią przez życie"

Biblia dla rodziny została wydana z myślą o zaangażowaniu całej rodziny w lekturę Słowa Bożego. Teksty w niej zamieszczone pochodzą z Biblii Tysiąclecia. Jest to pierwsza na polskim rynku Biblia z tak barwnymi ilustracjami, by silniej i pełniej przemawiać do wyobraźni czytelników. W połączeniu z ciekawym i starannie dobranym tekstem to niezapomniane spotkanie z bogactwem Biblii. Książka jest również przeznaczona dla rodziców i wychowawców, nauczycieli i katechetów.

ISBN 83-7146-184-4, Format: 165mm x 245mm, Oprawa: twarda, szyta, lakierowana, Ilość stron: 420, Cena: 39,90 PLN

Vocatio poleca książki z serii "Z Biblią przez życie"

Biblia dla dzieci Przepięknie wydana książka z doskonałymi ilustracjami i ciekawie opracowanym tekstem. Skutecznie pomaga w zrozumieniu Biblii przez najmłodszych czytelników, przydatna w katechezie i nauczaniu dzieci. Bogate ilustracje wspaniale obrazują wydarzenia i postaci biblijne, które na długo zostaną w pamięci dzieci. Książka zdobyła I miejsce w Pomorskim Konkursie na Najlepszą Książkę Roku 1997. Niewysoka cena, świetna jakość.

ISBN 83-85435-61-1, Format: 175 mm x 245 mm, Oprawa: twarda, szyta, lakierowana, Ilość stron: 405, Cena: 49 PLN

Vocatio poleca książki z serii "Z Biblią przez życie" Biblia dla wszystkich zawiera bogato ilustrowany wybór tekstów ze Starego i Nowego Testamentu. Jeżeli chodzi o Stary Testament, pochodzą one głównie z ksiąg historycznych i tworzą przejrzystą syntezę dziejów biblijnego Izraela. Co się tyczy Nowego Testamentu, najwięcej tekstów pochodzi z czterech Ewangelii oraz z Dziejów Apostolskich. Dzięki nim otrzymujemy panoramę życia i działalności Jezusa Chrystusa oraz narodzin i początków Kościoła. Wszystkie teksty pochodzą z Biblii Tysiąclecia, która stanowi oficjalny przekład używany w Kościele katolickim w Polsce.

ISBN 83-7146-149-6, Format: 200 mm x 292 mm, Oprawa: twarda, szyta, lakierowana, Ilość stron: 406, Cena: 59 PLN

Vocatio poleca książki z serii "Z Biblią przez życie" Biblia rodzinna Na wydanie to składają się bogato ilustrowane fragmenty najważniejszych historii biblijnych, zdjęcia, komentarze, wyjaśnienia. Każda część opatrzona jest wstępem, prezentującym tło historyczne i chronologię wydarzeń. Zachęca do wspólnego, rodzinnego czytania Pisma Świętego. Młodszych odbiorców przyciągnie barwnymi ilustracjami i przejrzystością tekstu biblijnego, dorosłych zaś licznymi komentarzami i usystematyzowanymi wiadomości z dziedziny historii, archeologii, sztuki.

ISBN 83-7146-094-5, Format: 220 mm x 285 mm, Oprawa: twarda, szyta, kolorowa, Ilość stron: 392, Cena: 95,00 PLN

 

Vocatio poleca książki z serii "Z Biblią przez życie" Biblia dla milusińskich została tak zaprojektowana, by zwracać uwagę na to, co ważne. Tekst i ilustracje przybliżają różne epizody z Pisma Świętego, pobudzają dzieci, by same odkrywały bogactwo biblijnych historii. Podczas czytania można machać, mrugać, skakać, muczeć i wykonywać wszystko, co sugeruje tekst. W ten sposób będzie to także czas odpoczynku i wzajemnej bliskości. W czasach, gdy gry komputerowe i telewizja zabierają nam coraz więcej czasu, zacznijmy wychowywać nasze dzieci inaczej. Biblia dla milusińskich to pierwszy krok do zainteresowania Państwa pociech Pismem Świętym. Doskonała dla dzieci w wieku 3-6 lat.

ISBN 83-7146-114-3, Format: 155 x 180 mm, Oprawa: twarda, szyta, złocona, lakierowana, z kapitałką, Ilość stron: 448, Cena: 49 PLN

Vocatio poleca książki z serii "Z Biblią przez życie"

Biblia w obrazkach to komiksowa wersja biblijnych wydarzeń. Od lat zachwyca ona zarówno młodych jak i starszych czytelników na całym świecie. Polskie wydanie zostało uzupełnione o skalę czasową, spis opowiadań i mapy. Dzieciom na pewno spodoba się znakomicie skondensowana historia wydarzeń biblijnych i dynamiczne rysunki. Ponad 3 miliony egzemplarzy sprzedanych na całym świecie!!!

ISBN 83-4176-191-7, Format:   138 x 215 mm, Oprawa: miękka, lakierowana, Ilość stron: 800, Cena: 45, 00 PLN

Vocatio poleca książki z serii "Z Biblią przez życie" Biblia dla przedszkolaków to wybór krótkich opowiadań, dotyczących starannie wybranych postaci i wydarzeń biblijnych ze Starego i Nowego Testamentu. Zostały tak pomyślane, aby nie tylko przybliżać historię zbawienia, lecz i zachęcić dziecko do własnych, pierwszych przemyśleń na trudne tematy. Dziecko jest w stanie podjąć ten wysiłek, bo samo przeżywa rozmaite trudności oraz uważnie obserwuje świat i problemy dorosłych. Towarzyszące opowiadaniom barwne ilustracje, jeszcze bardziej poruszają wyobraźnię i uświadamiają dziecku, że bohaterami opowiadań biblijnych są ludzie tacy, jak my. W swoim życiu spotkali oni Boga, żywo doświadczyli Jego obecności, odpowiedzieli posłuszeństwem bądź Mu się sprzeciwili. Ale zawsze byli świadomi, że Bóg jest dla nich Kimś naprawdę ważnym.

ISBN 83-7146-181-1, Format: 165 x 240 mm, Oprawa: twarda, szyta, z kapitałką, lakierowana ze złoceniami, Ilość stron: 448, Cena: 56,00 PLN

Vocatio poleca książki z serii "Z Biblią przez życie" Biblia dla maluchów to opowiadania biblijne, przystosowane do zdolności percepyjnych dzieci w wieku 2-6 lat, ze szczególnym uwzględnieniem ich wrażliwości. Kolorowe, bardzo interesujące ilustracje na pewno zaciekawią najmłodszych odbiorców. Książka zawiera krótki rozdział dla rodziców i wychowawców o tym, jak czytać Biblię dzieciom i z jakim przesłaniem. Książka została przygotowana pod kierunkiem zespołu psychologów, dzięki temu nabrała bardzo „ciepłego” charakteru i rozbudza zainteresowanie dzieci Pismem Świętym. Książka zajęła pierwsze miejsce w konkursie „Przyjaciel Dziecka - Książka Roku '98" na IV Targach Wydawców Katolickich.

ISBN 83-7146-092-9, Format: 160x190 mm, Oprawa: twarda, „z dziurką”, Ilość stron: 448, pełny kolor, Cena: 36,00 PLN

Vocatio poleca książki z serii "Z Biblią przez życie" Biblia uśmiechnięta to pierwsze w Polsce Pismo Święte o tak dużym wyborze opowiadań biblijnych, napisanych językiem przystępnym dla dzieci z przedziału wiekowego 5-7 lat. Bogato ilustrowana, pięknie opracowana z myślą o ewangelizacji już od najmłodszych lat. Zamieszczony na końcu książki indeks oraz wykaz słów, wydarzeń i postaci biblijnych pozwala utrwalić sobie naukę płynącą z opowiadań biblijnych. Przyczynia się do wzbudzenia duchowej wrażliwości małych dzieci i właściwego wychowania religijnego.

ISBN 83-7146-088-0, Format: 160 mm x 195 mm, Oprawa: twarda, szyta, kolorowa, lakierowana, Ilość stron: 444, Cena: 48,00 PLN

 

PODARUJ COŚ WIĘCEJ NIŻ TYLKO KSIĄŻKĘ!

opr. mg/mg

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

reklama

reklama

reklama