5 języków miłości... dla mężczyzn!

Chcesz być najlepszym przyjacielem swojej żony? Pragniesz budować szczęśliwe małżeństwo? Poznaj 5 języków miłości. A w szczególności: poznaj główny język miłości Twojej żony!

Chcesz być najlepszym przyjacielem swojej żony? Pragniesz budować szczęśliwe małżeństwo? Jeszcze nie wiesz, jak masz rozumieć wysyłane przez nią kobiece sygnały? Hmm, a może masz problem radzenia sobie ze złością i formułowaniem przeprosin? Poznaj pięć niezwykłych języków miłości, które pomogą Ci w lepszym życiu. A w szczególności: poznaj główny język miłości Twojej żony!

- Każdy ma swój podstawowy język miłości - sposób wyrażania oddania i uczuć, który na niego działa, czasem wywołuje szeroki uśmiech na naszych twarzach i nie pozostawia nam żadnych wątpliwości, że ktoś prawdziwie i mocno nas kocha - pisze Gary Champan w książce "5 języków miłości dla mężczyzn". Przedstawia w niej właśnie pięć podstawowych języków miłości, którymi są: wyrażenia afirmatywne, dobry czas, podarunki, drobne przysługi i dotyk. - Jeden z nich jest autostradą wiodącą do serca twojej żony - twierdzi autor. Tłumaczy jednocześnie, że nie oznacza to, że małżonka nie zareaguje na inne języki miłości, zwłaszcza, jeśli dostrzeże, że mąż bardzo się stara. Jednak, jeśli mężczyzna będzie okazywał swojej żonie miłość, używając jej głównego języka miłości, to będzie to coś niezwykłego. Po prostu będzie się czuło, że jest dobrze, a skutki używania tego głównego języka będą wyjątkowe.

Bardzo ciekawe historie i zabawne rysunki składają się na ten poradnik Gary'ego Chapmana, który został wydany w Polsce przez Wydawnictwo Esprit. Na pewno warto, aby sięgnęli po tę lekturę wszyscy mężczyźni, którym zależy na budowaniu dobrego, trwałego i szczęśliwego związku.

Autorem książki "5 języków miłości dla mężczyzn" jest Gary Chapman - znany i ceniony amerykański terapeuta. Pisząc tę książkę pragnął pomóc mężczyznom poznać języki miłości, którymi posługują się ich ukochane.

opr. ac/ac

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

reklama

reklama

reklama

reklama