Opoka - Portal katolicki
opoka.newsopoka.photo
Pekao

POMÓŻ NAM ROZWIJAĆ PORTAL OPOKA.ORG.PL

Opoka.org.pl to witryna internetowa o tematyce religijnej, której wydawcą jest Fundacja Opoka, razem ze swoimi Darczyńcami. Jako fundacja utrzymujemy się bowiem dzięki Wam, Drodzy Darczyńcy!

Dzięki Państwa zaangażowaniu w naszą działalność i korzystaniu z naszych treści jesteśmy jednym z liderów. Miesięcznie docieramy ze swoimi informacjami do 577,3 tys. użytkowników i odnotowujemy 1,54 mln odsłon (dane z badania Gemius/PBI).

To duże liczby, ale mamy świadomość, że nadal musimy iść do przodu. Dlatego podjęliśmy wysiłek wprowadzenia zmian na naszym portalu, zarówno jeśli chodzi o wygląd graficzny naszych stron, jak też rozbudowę zespołu redakcyjnego i promocyjnego. Chcemy być też lepiej widoczni w mediach społecznościowych, które dla wielu stały się głównym oknem na świat.

Tych zmian nie przeprowadzimy bez Was! Potrzebujemy zarówno wsparcia finansowego, jak i zaangażowania w upowszechnianie naszych treści wśród rodziny i znajomych.

Przyłącz się do grona darczyńców i pomóż nam rozwijać portal Opoka. Za każdą pomoc serdecznie dziękujemy!

Fundację Opoka można wesprzeć także wykonując tradycyjny przelew na konto


Wpłaty od darczyńców krajowych:
Numer konta: 65 1240 2034 1111 0000 0306 7501
Pekao SA XIII O/Warszawa
z dopiskiem: „Darowizna na działalność Fundacji”

Wpłaty od darczyńców zagranicznych:
Numer IBAN rachunku Fundacji Opoka:
PL65 1240 2034 1111 0000 0306 7501
Kod BIC Banku Pekao SA: PKOPPLPW

Odliczenie darowizny przekazanej na rzecz naszej fundacji jest możliwe w roku podatkowym, w którym dokonano wpłaty jako darowizny przekazanej na rzecz organizacji realizującej cele pożytku publicznego. Darowizna powinna być przekazana na rachunek bankowy. Ulga w podatku z tytułu darowizny przekazanej na rzecz organizacji realizującej cele pożytku publicznego nie może przekraczać 6 proc. uzyskanego rocznego dochodu. 

© Fundacja Opoka 2017
Realizacja: 3W
© Fundacja Opoka 2017
Realizacja: 3W