Dramat śmierci najbliższych – czwarty odcinek rekolekcji „14 przystanków”

Kolejny odcinek rekolekcji wielkopostnych „14 przystanków” to rozważanie stacji stacji „Pan Jezus spotyka swoją Matkę”, które prowadzi ks. Michał Olszewski SCJ.

„Czwarta stacja jest zapowiedzią pogrzebu, bo przecież droga zmierzała tylko w jedną stronę – w stronę krzyża. W tej stacji przeżywamy dramat śmierci, śmierci najbliższych… Ale kiedy Chrystus zostanie ściągnięty z krzyża i złożony do grobu, wszystkie nasze ludzkie historie też zostaną złożone do grobu. Naszą nadzieją jest to, że razem z Chrystusem te wszystkie historie zmartwychwstaną” – mówi ks. Michał Olszewski SCJ w rozważaniu czwartej stacji „Pan Jezus spotyka swoją Matkę”.

„14 Przystanków” to rekolekcje wielkopostne przygotowane przez Profeto. Jest to cykl medytacji do kolejnych stacji drogi krzyżowej, które prowadzi duet ks. Michał Olszewski SCJ i o. Michał Legan OSPPE. Odcinki rekolekcji „14 Przystanków” ukazują się od 10 marca w kolejne poniedziałki i czwartki Wielkiego Postu na portalu profeto.pl. Zainteresowani mogą zostawić swojego maila i zostaną powiadomieni o kolejnych odcinkach.

Rekolekcje Wielkopostne 2022 "14 Przystanków" – ks. Michał Olszewski SCJ – Przystanek 4
Profetopl
« 1 »

reklama

reklama

reklama

reklama