Mistrzowska trasa „Szyjemy sport na miarę z Eneą” już w wakacje

Letnie miesiące sprzyjają aktywności na świeżym powietrzu. Enea po raz drugi zaprasza dzieci w wieku 9-13 lat do wspólnych treningów z polskimi mistrzami: Krzysztofem Ignaczakiem, Cezarym Trybańskim i Marcinem Lijewskim. W ramach projektu „Szyjemy sport na miarę z Eneą” młodzi ludzie z 10 miast w północno-zachodniej Polsce będą mogli wziąć udział w wyjątkowych sportowych spotkaniach.

Trzej wielcy mistrzowie sportu: Trybański, Lijewski i Ignaczak już szykują się na nową edycję sportowego tournée. W tym roku odwiedzą: Świnoujście, Międzyzdroje, Rewal, Kołobrzeg, Mielno, Inowrocław, Piłę, Stargard, Gorzów Wielkopolski oraz Poznań.

– W najnowszej odsłonie przygotowujemy jeszcze więcej atrakcji, do udziału w projekcie zaprosiliśmy też innych znakomitych sportowców, którzy będą służyć swoją wiedzą i doświadczeniem. Program zajęć został przez nas dostosowany do różnych poziomów umiejętności i sprawności fizycznej, każdy znajdzie coś dla siebie i zapewniamy, że absolutnie nikt nie będzie się nudził. Szykuje się doskonała zabawa, wiele uśmiechów i radości oraz niezapomniane sportowe wrażenia – podkreśla Krzysztof Ignaczak, wybitny polski siatkarz.

Projekt “Szyjemy sport na miarę z Eneą” to unikatowe campy sportowe promujące najpopularniejsze dyscypliny halowe na świecie i zapewniające wiele sportowych niespodzianek. W poprzednim roku, podczas wspólnych zajęć trenowało przeszło 1 200 uczestników w 10 miastach Polski. Treningi z mistrzami łączyły w sobie elementy siatkówki, piłki ręcznej i koszykówki. Ekipa "Szyjemy sport na miarę z Eneą" w dziewięć dni pokonała ponad 800 kilometrów, angażując sportowo duże grono pełnej pasji młodzieży. Najmłodsi, oprócz niezbędnych wskazówek technicznych, otrzymali bezcenną dawkę doświadczenia i lekcję mistrzowskiej postawy, która cechuje największych sportowców. Wspólne treningi stały się znakomitym sposobem na aktywne rozpoczęcie wakacji.

 – Cieszymy się, że w tym roku kontynuujemy naszą misję, a kolejni uczestnicy będą mogli ćwiczyć pod okiem wielkich sportowców. Wspieranie utalentowanej młodzieży jest istotnym elementem zaangażowania społecznego i działań sponsoringowych Grupy Enea. Wspólnie z naszymi mistrzami pomagamy młodym ludziom odkrywać sport i czerpać z niego radość, zachęcając do aktywności ruchowej i zdrowego stylu życia – podkreśla Anna Lutek, dyrektor Departamentu Komunikacji i Public Relations w Enei.  

Pierwszy camp odbędzie się 13 lipca w Świnoujściu.

« 1 »
TAGI:

reklama

reklama

reklama

reklama